Obserwuj nas:

Obserwuj nas

FINAŁ WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

23 października 2019 roku najlepsze szkoły w biegach przełajowych z terenu województwa zachodniopomorskiego rywalizowały o medale i puchary. Do zawodów na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowały się szkoły, które zajęły I miejsca w swoich powiatach. Uczniowie naszej szkoły reprezentowali powiat wałecki.

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych odbył się w Tychowie. Trasa przebiegała na malowniczych terenach zabytkowego parku, na których rywalizowały zespoły 10-osobowe. Licealiści mieli do pokonania 1000 metrów.
W kategorii dziewcząt Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego zdobyła drużyna z XIII LO w Szczecinie, wśród chłopców wygrał zespół z ZS 1 z Goleniowa.
Nasza drużyna dziewcząt, po pięknej walce, wywalczyła po raz pierwszy w historii rozgrywania imprezy BRĄZOWY MEDAL!!! Chłopcy uzyskali również wysokie VII miejsce.