Deutsch -Wagen -Tour

   Dnia 5 października 2010 gościł w ZS nr 1 „Deutsch-Wagen-Tour”. Uczestnikami zajęć byli uczniowie z pierwszych i drugich klas, którzy dopiero rozpoczynają naukę języka w naszej szkole. Młodzież z dużym zaangażowaniem podejmowała różne formy działańprzygotowanych przez panią Justynę Wichłacz-lektora z Poznania. Było wiele konkursów z nagrodami. Uczniowie uczyli się poprzez zabawę i praktyczne zastosowanie języka niemieckiego. Samochody   „Deutsch-Wagen-Tour” wyposażone były w różnego rodzaju pomoce naukowe, podręczniki, płyty z muzyką, gry oraz gadżety, które lektorzy wykorzystują podczas zajęć lub przyznają uczniom w formie nagród. Nasi uczniowie otrzymali koszulki, tormy ekologiczne oraz inne przedmioty z logo akcji.

    „Deutsch-Wagen-Tour” jest ogólnopolskim programem promującym naukę języka niemieckiego objętym patronatem honorowym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Opiekunem spotkania w naszej szkole była nauczycielka     j. niemieckiego pani Joanna Kiedrowska.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Skip to content