informacja szkoły

Dzień otwarty szkoły

I LO im. Kazimierza Wielkiego zaprasza gimnazjalistów, nauczycieli i rodziców na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY w terminie 14 marca 2014 w godzinach 10.00 –14.00.

W czasie wizyty zaprezentujemy ofertę naszej szkoły, zwiedzicie z nami klasopracownie: chemii, geografii, biologii, fizyki oraz aulę, salę audytoryjną i bibliotekę z pracownią multimedialną.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w lekcji pokazowej. Na gimnazjalistów czeka w Dniu Otwartym Szkoły wiele atrakcji i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów, którzy wkrótce podejmować będą decyzję o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej i drogi dalszego kształcenia.

Dla ambitnych młodych ludzi z wyobraźnią i pomysłami zawsze są OTWARTE DRZWI w I LO

Zapraszamy.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content