Dzień Partona Szkoły

W pierwszy dzień kalendarzowego lata, 21. czerwca 2010 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona  Szkoły połączone z Dniem Sportu szkolnego.
W ramach programu odbyły się pokazy żywej historii, pokaz prezentacji mutlimedialnych o czasach Kazimierza Weilkiego oraz konkurs o Patronie Szkoły.
Odbywały się też turnieje sportowe.
W Turnieju Trójek Siatkarskich zwycięzyła klasa Ib, na drugim miejscu klasa Ie,trzecie miejsce klasa Ic. Trio Basket zakończył się zwycięstwem II b przed Ie i IIc.
Emocjonujący Turniej Piłki Nożnej wygrał zespół utworzony z uczniów klasy IId i Ic. Na drugiej pozycji znalazł się zespół z klasy Ie i na trzeciej – z Ib.
Najlepszym strzelcem bramek okazał się przemek Kaczorowski. Był autorem 5 bramek.
Ostatnią konkurencją sportową było przeciąganie liny. Zespół klas pierwszych pokonał tu zespół klas drugich. Zwycięska drużyna zmierzyła się następnie z nauczycielami i niestety, nauczyciele tu okazali się lepsi.
Na koniec imprezy krótki, ale bardzo udany pokaz możliwości wokalnych zaprezentowały urocze pierwszoklasistki: Marta Gaworek i Asia Kosmala z siostrą Wiką.
Dyrektorska grochówka, serwowana na koniec imprezy, stanowiła smaczny akcent.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

IB w "Metalowych Inspiracjach"

Metalowe Inspiracje

21 listopada 2022 roku klasa 1B odwiedziła Lokalne Centrum Nauki  „Metalowe Inspiracje”. Podczas warsztatów uczestnicy programowali i  konstruowali roboty w oparciu o

kotylion

Pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dyrekcja I LO, poczty sztandarowe oraz uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami uczestniczyli w obchodach Święta Niepodległości na skwerze pod pomnikiem Józefa

Święto Niepodległości 2022

Szkolne obchody Święta Niepodległości

Z okazji Dnia Niepodległości 11 listopada uczniowie uczestniczyli w akademii przygotowanej pod kierunkiem p. Joanny Sadlej oraz p. Jolanty Giłki odpowiedzialnej za oprawę muzyczną

Skip to content