Dzień Partona Szkoły

W pierwszy dzień kalendarzowego lata, 21. czerwca 2010 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona  Szkoły połączone z Dniem Sportu szkolnego.
W ramach programu odbyły się pokazy żywej historii, pokaz prezentacji mutlimedialnych o czasach Kazimierza Weilkiego oraz konkurs o Patronie Szkoły.
Odbywały się też turnieje sportowe.
W Turnieju Trójek Siatkarskich zwycięzyła klasa Ib, na drugim miejscu klasa Ie,trzecie miejsce klasa Ic. Trio Basket zakończył się zwycięstwem II b przed Ie i IIc.
Emocjonujący Turniej Piłki Nożnej wygrał zespół utworzony z uczniów klasy IId i Ic. Na drugiej pozycji znalazł się zespół z klasy Ie i na trzeciej – z Ib.
Najlepszym strzelcem bramek okazał się przemek Kaczorowski. Był autorem 5 bramek.
Ostatnią konkurencją sportową było przeciąganie liny. Zespół klas pierwszych pokonał tu zespół klas drugich. Zwycięska drużyna zmierzyła się następnie z nauczycielami i niestety, nauczyciele tu okazali się lepsi.
Na koniec imprezy krótki, ale bardzo udany pokaz możliwości wokalnych zaprezentowały urocze pierwszoklasistki: Marta Gaworek i Asia Kosmala z siostrą Wiką.
Dyrektorska grochówka, serwowana na koniec imprezy, stanowiła smaczny akcent.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content