Dzień Seniora

Dzień Seniora

7 października br. 6 wolontariuszy, w składzie: Julia Kałamaja z klasy 3C1, Katarzyna Tyloch z 3B1 oraz dziewczyny z klasy 1C: Inga Szulganiuk, Oliwia Borkowska, Julia Nowalska i Karolina Tarnowska ze Szkolnego Koła Wolontariatu, pod opieką pań: Moniki Kulikowskiej i Agnieszki Starczyńskiej, uczestniczyło w Dniu Seniora, który był organizowany w WCK przez Miejską Radę Seniorów.  

Dla Seniorów przygotowane były występy, natomiast uczennice naszej szkoły witały  gości, zachęcały do degustacji przygotowanego poczęstunku.

Szanowni Seniorzy, z okazji  Dnia Seniora życzymy Wam: pogody ducha, spełnienia marzeń oraz długich lat życia wypełnionych zdrowiem, szacunkiem i miłością. Niech jesień życia będzie czasem, w którym spełnią się rzeczy niespełnione, a Wasz niegasnący duch stanowić będzie inspirację dla innych.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Skip to content