Dzień Seniora

Dzień Seniora

7 października br. 6 wolontariuszy, w składzie: Julia Kałamaja z klasy 3C1, Katarzyna Tyloch z 3B1 oraz dziewczyny z klasy 1C: Inga Szulganiuk, Oliwia Borkowska, Julia Nowalska i Karolina Tarnowska ze Szkolnego Koła Wolontariatu, pod opieką pań: Moniki Kulikowskiej i Agnieszki Starczyńskiej, uczestniczyło w Dniu Seniora, który był organizowany w WCK przez Miejską Radę Seniorów.  

Dla Seniorów przygotowane były występy, natomiast uczennice naszej szkoły witały  gości, zachęcały do degustacji przygotowanego poczęstunku.

Szanowni Seniorzy, z okazji  Dnia Seniora życzymy Wam: pogody ducha, spełnienia marzeń oraz długich lat życia wypełnionych zdrowiem, szacunkiem i miłością. Niech jesień życia będzie czasem, w którym spełnią się rzeczy niespełnione, a Wasz niegasnący duch stanowić będzie inspirację dla innych.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content