FINAŁ WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

23 października 2019 roku najlepsze szkoły w biegach przełajowych z terenu województwa zachodniopomorskiego rywalizowały o medale i puchary. Do zawodów na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowały się szkoły, które zajęły I miejsca w swoich powiatach. Uczniowie naszej szkoły reprezentowali powiat wałecki.

Finał Wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych odbył się w Tychowie. Trasa przebiegała na malowniczych terenach zabytkowego parku, na których rywalizowały zespoły 10-osobowe. Licealiści mieli do pokonania 1000 metrów. 
W kategorii dziewcząt Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego zdobyła drużyna z XIII LO w Szczecinie, wśród chłopców wygrał zespół z ZS 1 z Goleniowa.
Nasza drużyna dziewcząt, po pięknej walce, wywalczyła po raz pierwszy w historii rozgrywania imprezy BRĄZOWY MEDAL!!! Chłopcy uzyskali również wysokie VII miejsce.
 
Serdecznie im gratulujemy!!!

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

pożegnanie maturzystów 2022

Pożegnanie klas trzecich

29 kwietnia 2022 r. abiturienci z kolejnego rocznika odebrali świadectwa i opuścili mury naszej szkoły.  Żegnamy Was i życzymy, by jak najwięcej Waszych marzeń

Apel - Konstytucja 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja

Szkolne obchody Święta Konstytucji wyprzedziły o kilka dni rocznicę tego historycznego wydarzenia. 29 kwietnia na apelu przypomniano fakty związane z uchwaleniem Konstytucji

Skip to content