Gdy gimnazjalista drogi szuka, do drzwi I LO zapuka

Uczniowie klas III gimnazjów podejmują w najbliższych miesiącach ważną decyzję, wybierają rodzaj szkoły i dalszą drogę kształcenia. W czasie trwania XIV Giełdy Zawodoznawczej 4 marca 2016 szkoły ponadgimnazjalne Wałcza przedstawiły gimnazjalistom swoje propozycje edukacyjne.

I LO jest szkołą przygotowującą do egzaminu maturalnego. Wysoki wynik tego egzaminu daje absolwentom nieograniczone możliwości wyboru studiów wyższych. Dlatego uczniowie, którzy wiążą swoją przyszłość z dalszym kształceniem politechnicznym i uniwersyteckim, znajdą w naszej szkole propozycję dla siebie i zainteresują się kontynuowaniem nauki właśnie I LO. Nowoczesne kształcenie w starych murach to nie tylko hasło, ale informacja o jakości pracy dydaktycznej naszych nauczycieli i efektach kształcenia.

Także i Ci młodzi ludzie, którzy mają rozmaite uzdolnienia: muzyczne, wokalne, aktorskie, literackie, recytatorskie – będą mogli rozwijać swoje talenty i znajdą w naszej placówce propozycję dla siebie, uczestnicząc w zajęciach pozalekcyjnych i kołach zainteresowań.

Materiały informacyjne i warunki rekrutacji znajdziecie na naszej stronie www. w osobnym linku. Ulotki promocyjne oraz propozycję edukacyjną szkoły znajdziecie w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy.

Opr. J.I.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content