informacja szkoły

Giełda Szkół i Dzień Otwartych Drzwi Szkoły

Gimnazjaliści z klas trzecich wkrótce muszą podjąć ważną decyzję o wyborze szkoły na kolejny etap kształcenia. Z myślą o nich, by pomóc im dokonać właściwego wyboru, organizowana jest coroczna Giełda Szkół. Nasze liceum wzięło udział w Giełdzie. Przygotowaliśmy ofertę edukacyjną dla gimnazjalistów. Uczniowie Kazika w rzeczowej prezentacji przedstawili zalety naszego liceum, bazę dydaktyczną, proponowane profile klas i rozszerzenia, możliwość nauki języków obcych, ciekawe zajęcia pozalekcyjne i życie szkoły. Ponadto w filmie własnej produkcji pokazaliśmy szkołę z uczniowskiej perpektywy, a dodatkowe głosy i opinie absolwentów wzmocniły nasz przekaz informacyjny.

Jednocześnie w budynku naszego liceum trwał tzw. Dzień Otwartych Drzwi Szkoły. Jako gospodarze gościlismy w naszych murach gimnazjalistów z klas trzecich, którzy chcieli poznać szkołę. Uczniowie mieli możliwość zwiedzania szkoły i uczestniczenia w kilku lekcjach otwartych.

Giełda odbyła się 24 marca 2017, już po raz drugi w Wałeckim Centrum Kultury.

Podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w działania i przygotowania do Giełdy Szkół i Dnia Otwartych Drzwi Szkoły.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wycieczka do Torunia 2021

Wycieczka do Torunia

W ostatni piątek 17 września uczniowie klas 3 naszej szkoły, pod opieką pań: J. Iwaszkiewicz, A. Kowalewskiej i B. Łosiewskiej,  wyjechali na

śniadanie integracyjne 2021

Śniadanie integracyjne

Śniadanie integracyjne to najprzyjemniejsza długa przerwa w szkole. W piątek 10 września trwała wyjątkowo długo, bo całe 30 minut. Wszyscy korzystali ze

Skip to content