Giełda Szkół

Ateny Wałeckie zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną na corocznej Giełdzie Zawodoznawczej Szkół, zorganizowanej 14 marca 2014 przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów, którzy zachęceni rozmową z licealistami I LO, chcieli poznać szczegóły oferty szkoły, pytali o profile klas i zasady rekrutacji.

Częścią promocji szkoły na Giełdzie był również występ, przygotowany przez uczniów „Kazika”, pod kierunkiem nauczycieli polonistów p.A.Kowalewskiej i p.J.Iwaszkiewicz. Uczniowie zaangażowani w promocję szkoły przedstawili w krótkim występie scenki z życia pozalekcyjnego uczniów, grali na gitarach rockowe motywy, śpiewali piosenki, tańczyli, przedstawiając wizerunek szkoły, która jest otwarta dla ludzi o szerokich zainteresowaniach.

W tym samym dniu w ramach działąń promujących szkołę zorganizowany został w murach „Kazika” Dzień Otwartych Drzwi. Gimnazjaliści podejmowani byli z życzliwością, przywitani przez Dyrektora szkoły, oprowadzani po salach lekcyjnych. Mieli okazję uczestniczyć w lekcjach otwartych. Wysłuchali koncertu w auli szkolnej i odpowiadali na pytania quizu w bibliotece. Obdarowani nagrodami wychodzili ze szkoły zadowoleni.

Zespół promocyjny szkoły dziękuje wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie prezentacji szkoły na Giełdzie Zawozdoznawczej oraz w zorganizowanie Dnia Otwartego Szkoły. W tym przedsięwzięciu uczniowie i nauczyciele, pracując dla dobra szkoły, stanowili jedną społeczność o wspólnym celu.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content