informacja szkoły

I Forum poświęcone nauce języków obcych

22.10.2008 r. Prorektor ds. Współpracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu – dr inż. doc. PWSZ Marek Olesiak zaprosił młodzież naszego liceum (40 osób wraz z opiekunami: mgr Leną Dzidziul, mgr Jadwigą Iwaszkiewicz i mgr. Jackiem Czaińskim) na I Forum poświęcone nauce języków obcych.

Uczniowie uczestniczyli w seminarium naukowym pt. Problemy przekładów poezji polskiej na język ukraiński. Powyższe seminarium odbyło się w związku z odbywaniem stażu w PWSZ w Wałczu studentów z Uniwersytetu w Ugańsku.

W spotkaniu oprócz naszych uczniów uczestniczyli studenci PWSZ, Kolegium Nauczycielskiego oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 2 im. J.Tischnera.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content