II Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu

Wyniki:

 

50 m – Styl Grzbietowy Dziewczęta

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

 Spurek Katarzyna

 ZS nr 1

 35,75

 1

 6

 2

 Zalas Janina

 ZS nr 2

 1,16,69

 4

 2

 6

 X

 ZS nr 3

 X

 X

 X

 5

 Kiedrowska Krystyna

 ZS nr 4

 57,17

 3

 3

 4

 Wilczyńska Martyna

II LO 

 42,08

 2

50 m – Styl Grzbietowy Chłopcy

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

 Zaporowski Paweł

 ZS nr 1

 36,54

 4

 2

 Wygonowski Paweł

 ZS nr 2

 50,46

 3

 3

 6

 Adamcewicz Łukasz

 ZS nr 3

 DYS.

 

 

 5

 X

 ZS nr 4

 X

 X

 X

 4

 Diwyk Marcin

II LO 

34,08 

 1

50 m – Styl Klasyczny Dziewczęta

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

 Matuszewska Natalia

 ZS nr 1

 53,24

 3

 2

 Górecka Weronika

 ZS nr 2

 1,07,94

 4

 2

 6

 Maślana Marta

 ZS nr 3

 1,33,59

 5

 1

 5

 Murzicz Angela

 ZS nr 4

 49,99

 1

 6

 4

 Molka Zyta

II LO 

 53,08

 2

50 m – Styl Klasyczny Chłopcy

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

 Stachura Rafał

 ZS nr 1

 44,36

 2

 2

 Późniak Maciej

 ZS nr 2

 50,59

 3

 3

 6

 Sitkowski Kamil

 ZS nr 3

1,07,17

4

 2

 5

 X

 ZS nr 4

 4

Gawra Damian 

II LO 

37,34

 6

50 m – Styl Motylkowy Dziewczęta

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

 Spurek Katarzyna

 ZS nr 1

 37,09

 1

 6

 2

 X

 ZS nr 2

 X

 6

 X

 ZS nr 3

 X

 X

 X

 5

 Murzicz Angela

 ZS nr 4

 1,03,00

 3

 3

 4

 Nyl Karolina

II LO 

 48,48

 2

 4

50 m – Styl Motylkowy Chłopcy

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

 Zaporowski Paweł

 ZS nr 1

 38,38

 2

 4

 2

 Kurczewski Ariel

 ZS nr 2

 59,43

 3

 6

 Kornaś Rafał

 ZS nr 3

 DYS.

 

 

 5

 X

 ZS nr 4

 X

 X

 X

 4

 Diwyk Marcin

II LO 

 33,1

50 m – Styl Dowolny Dziewczęta

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

Wysocka Karolina 

 ZS nr 1

 30,93

 1

 6

 2

 Skrętowicz Katarzyna

 ZS nr 2

 1,06,36

 4

 6

 X

 ZS nr 3

 5

 Kiedrowska Krystyna

 ZS nr 4

 57,46

 3

 4

 Wilczyńska Martyna

II LO 

 35,68

 2

 4

50 m – Styl Dowolny Chłopcy

 Tor

 Nazwisko i Imię

 Szkoła

 Czas

 Miejsce

 Punkty

 3

 Nowakowski Michał

 ZS nr 1

 28,43

 1

 2

 Ulej Rafał

 ZS nr 2

 34,55

 3

 6

 Patowski Krzysztof

 ZS nr 3

 40,12

 5

 X

 ZS nr 4

 X

 X

 4

 Przytuła Rafał

II LO 

 30,97

 2

 4

Sztafeta 4 x 50 m Styl Zmienny – Dziewczęta

 Styl

Tor 

 Nazwisko i Imię

Szkoła 

Czas 

Miejsce 

Punkty 

 Grzbietowy

 Matuszewska Natalia 

 ZS nr 1

2,49,92 

 1

 6

 Klasyczny

 

Jackowiak 

 

 

 

 

 Motylkowy

 

 Spurek Katarzyna

 

 

 

 

 Dowolny

 

 Wysocka Karolina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Grzbietowy

 4

 Bazylewicz Natalia

II LO 

3,10,23 

 Klasyczny

 

 Molka Zyta

 

 

 

 

 Motylkowy

 

 Nyl Karolina

 

 

 

 

 Dowolny

 

 Wilczyńska Martyna

 

 

 

 

Sztafeta 4 x 50 m Styl Zmienny – Chłopcy

 Styl

Tor 

Nazwisko i Imię 

Szkoła 

Czas 

Miejsce 

Punkty 

 Grzbietowy

 Krzempek

ZS nr 1 

2,82,92 

 2

 4

 Klasyczny

 

 Stachura Rafał

 

 

 

 

 Motylkowy

 

 Zaporowski Paweł

 

 

 

 

 Dowolny

 

 Nowakowski Michał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Grzbietowy

 2

Wygonowski Paweł 

ZS nr 2 

3,03,59 

 Klasyczny

 

 Późniak Maciej

 

 

 

 

 Motylkowy

 

 Malinowski Maciej

 

 

 

 

 Dowolny

 

 Ulej Rafał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Grzbietowy

 Adamcewicz Łukasz

ZS nr 3 

3,22,67 

  Klasyczny

 

 Sitkowski Kamil

 

 

 

 

 Motylkowy

 

 Kornaś Rafał

 

 

 

 

 Dowolny

 

 Patowski Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Grzbietowy

 5

 X

ZS nr 4 

 Klasyczny

 

 

 

 

 

 

 Motylkowy

 

 

 

 

 

 

Dowolny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Grzbietowy

 4

Utkowski Tomasz 

II LO 

2,21,25 

 Klasyczny

 

 Gawra Damian

 

 

 

 

 Motylkowy

 

 Diwyk Marcin

 

 

 

 

 Dowolny

 

 Przytuła Rafał

 

 

 

 

 

Punktacja Drużynowa – Dziewczęta

 Szkoła

Styl Grzbietowy 

Styl Klasyczny 

Styl Motylkowy 

Styl Dowolny 

Sztafeta Styl Zmienny 

Suma Pkt. 

Miejsce 

 ZS nr 1

 6

3

6

27 

 ZS nr 2

 2

– 

– 

IV 

 ZS nr 3

– 

– 

– 

 –

 ZS nr 4

 3

 –

 15

III 

 II LO

 4

4

 20

 II

 

Punktacja Drużynowa – Chłopcy

 Szkoła

Styl Grzbietowy 

Styl Klasyczny 

Styl Motylkowy 

Styl Dowolny 

Sztafeta Styl Zmienny 

Suma Pkt. 

Miejsce 

 ZS nr 1

4

4

4

6

4

22

II

 ZS nr 2

3

3

3

3

3

15

III

 ZS nr 3

2

X

2

2

6

IV

 ZS nr 4

 II LO

6

6

6

4

6

28

I

Klasyfikacja Drużynowa Szkół

 Szkoła

Dziewczęta 

Chłopcy 

Suma Punktów 

Klasyfikacja Ogólna 

 ZS nr 1

 27

22 

 49

 ZS nr 2

 6

 15

 21

 III

 ZS nr 3

 1

 6

 7

 V

 ZS nr 4

 15

 –

 15

 IV

 II LO

 20

 28

48 

 II

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

komu Nobla - głosowanie

Komu Nagroda Nobla z literatury ?

Tydzień Noblowski dobiegł końca, nagrody z medycyny, fizyki, chemii, literatury zostały już przyznane. W naszej szkole 7 października, zanim Komisja Szwedzka ogłosiła

Dzień Seniora

Dzień Seniora

7 października br. 6 wolontariuszy, w składzie: Julia Kałamaja z klasy 3C1, Katarzyna Tyloch z 3B1 oraz dziewczyny z klasy 1C: Inga

Wycieczka do Torunia 2021

Wycieczka do Torunia

W ostatni piątek 17 września uczniowie klas 3 naszej szkoły, pod opieką pań: J. Iwaszkiewicz, A. Kowalewskiej i B. Łosiewskiej,  wyjechali na

Skip to content