IX Zjazd Absolwentów

Dnia 26 września 2015 r. z okazji jubileuszu 350-lecia „Kazika” odbył się IX Zjazd Absolwentów. Po porannej uroczystej mszy świętej w Kościele pod wezwaniem Świętego Mikołaja, uczestnicy oraz zaproszeni goście spotkali się na terenie szkoły. W kilku klasach oraz w sali gimnastycznej absolwenci przy kawie i ciastkach wspominali dawne czasy. W auli można było obejrzeć stare kroniki oraz publikacje dotyczące historii szkoły i regionu. O godz. 10.30 odsłonięto tablicę pamiątkową, ufundowaną przez absolwentów „Aten Wałeckich”. Po pamiątkowym zdjęciu, wszyscy uczestnicy przemaszerowali do sali widowiskowej Wałeckiego Centrum Kultury, w której miała miejsce uroczysta Akademia. Bal Absolwentów odbył się w Centralnym Ośrodku Sportu na Bukowinie. Bawiono się do samego rana. W tegorocznym zjeździe wzięło udział ok. 300 osób.

Wszystkim Państwu, którzy zaszczycili swoją obecnością tegoroczny zjazd Absolwentów „Aten Wałeckich”, składamy najserdeczniejsze podziękowania.
Dzięki Państwu atmosfera Zjazdu była niepowtarzalna, pełna wzruszeń i wspomnień.
Szczególne podziękowania składamy Zarządowi Rady Powiatu, za wsparcie i pomoc przy organizacji spotkania absolwentów wałeckiego „Kazika”.
Poniżej pierwsza porcja zdjęć ze Zjazdu. W załączniku dołączone zostało archiwum ZIP, gdzie spakowano te same pliki.  

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content