IX Zjazd Absolwentów

Dnia 26 września 2015 r. z okazji jubileuszu 350-lecia „Kazika” odbył się IX Zjazd Absolwentów. Po porannej uroczystej mszy świętej w Kościele pod wezwaniem Świętego Mikołaja, uczestnicy oraz zaproszeni goście spotkali się na terenie szkoły. W kilku klasach oraz w sali gimnastycznej absolwenci przy kawie i ciastkach wspominali dawne czasy. W auli można było obejrzeć stare kroniki oraz publikacje dotyczące historii szkoły i regionu. O godz. 10.30 odsłonięto tablicę pamiątkową, ufundowaną przez absolwentów „Aten Wałeckich”. Po pamiątkowym zdjęciu, wszyscy uczestnicy przemaszerowali do sali widowiskowej Wałeckiego Centrum Kultury, w której miała miejsce uroczysta Akademia. Bal Absolwentów odbył się w Centralnym Ośrodku Sportu na Bukowinie. Bawiono się do samego rana. W tegorocznym zjeździe wzięło udział ok. 300 osób.

Wszystkim Państwu, którzy zaszczycili swoją obecnością tegoroczny zjazd Absolwentów „Aten Wałeckich”, składamy najserdeczniejsze podziękowania.
Dzięki Państwu atmosfera Zjazdu była niepowtarzalna, pełna wzruszeń i wspomnień.
Szczególne podziękowania składamy Zarządowi Rady Powiatu, za wsparcie i pomoc przy organizacji spotkania absolwentów wałeckiego „Kazika”.
Poniżej pierwsza porcja zdjęć ze Zjazdu. W załączniku dołączone zostało archiwum ZIP, gdzie spakowano te same pliki.  

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wycieczka do Torunia 2021

Wycieczka do Torunia

W ostatni piątek 17 września uczniowie klas 3 naszej szkoły, pod opieką pań: J. Iwaszkiewicz, A. Kowalewskiej i B. Łosiewskiej,  wyjechali na

śniadanie integracyjne 2021

Śniadanie integracyjne

Śniadanie integracyjne to najprzyjemniejsza długa przerwa w szkole. W piątek 10 września trwała wyjątkowo długo, bo całe 30 minut. Wszyscy korzystali ze

Skip to content