Jubileuszowy Ranking – nasz sukces

Miesięcznik Edukacyjny Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita po raz 10. ogłosiły wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Średnich 2007.
Podstawowym kryterium Rankingu jest udział uczniów poszczególnych szkół w finałach olimpiad przedmiotowych zarejestrowanych w MEiN. Wyniki Rankingu zatwierdza honorowa Kapituła Rankingu, złożona z przewodniczących Komitetów Głównych Olimpiad Przedmiotowych. Pracom Kapituły przewodniczyła w tym roku prof. dr hab. Teresa Kostkiewiczowa, przewodnicząca KG Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Pełna lista laureatów została opublikowana w styczniowym numerze miesięcznika Perspektywy oraz na łamach Rzeczpospolitej.

Opublikowany w dniu 10.01.2008 raport przyniósł naszej szkole zaszczytne 10 miejsce w województwie zachodniopomorskim (na 505 szkół ponadgimnazjalnych w naszym województwie) oraz 174 miejsce  najlepszych szkół średnich w Polsce  (spośród ponad  8600 szkół ponadgimnazjalnych w Polsce)

Jesteśmy jedyną szkołą średnią z powiatu wałeckiego. Tylko najlepsze szkoły w Polsce zostały uwzględnione w tym rankingu
Ten sukces to zasługa naszych uczniów i nauczycieli, którzy przygotowują ich do olimpiad i konkursów.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Skip to content