Koncert ARKADIO

– Przeżywaj życie, albo ono cię przeżuje – zachęcał młodych wałczan raper i freestylowiec Arkadio, pokazując jak wejść na drogę życia pasją i talentami oraz dając świadectwo wiary. Rapujący artysta przyjechał do Wałcza 22.02 (wtorek). W sali Wałeckiego Centrum Kultury o 13.00 spotkał się z ponad 300-osobową publicznością złożoną z młodych ludzi, w tym była grupa ok. 100 osób z naszego liceum.

Koncert i spotkanie „Rób to co kochasz” to wyjątkowa forma występu, podczas której Arkadio nie tylko śpiewa, ale także odpowiada na pytania, dlaczego tak wiele osób rezygnuje z walki o swoje pasje i talenty, wybiera „przeciętność”, i jak zrobić pierwszy krok.

– Arkadio przez 1,5 godziny przekonywał młodych, żeby nie dawali sobie wmówić, że są do niczego, nie pozwalali ściągać się w dół. Że zawsze warto odkrywać w sobie coś wartościowego, ważnego i to realizować – relacjonuje ks. Andrzej Pawłowski , który zaprosił rapera na spotkanie z młodzieżą.

Arkadio dawał także świadectwo swojego nawrócenia i życia z Bogiem.

– Łapie świetny kontakt z publicznością, dlatego to, o czym opowiada: o narkotykach, o kradzieżach, a także o tym, jak zmienił wszystko w jego życiu w sakrament pokuty i pojednania, tak dobrze trafia do młodych ludzi – dodaje ks. Pawłowski.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content