Koncert ARKADIO

– Przeżywaj życie, albo ono cię przeżuje – zachęcał młodych wałczan raper i freestylowiec Arkadio, pokazując jak wejść na drogę życia pasją i talentami oraz dając świadectwo wiary. Rapujący artysta przyjechał do Wałcza 22.02 (wtorek). W sali Wałeckiego Centrum Kultury o 13.00 spotkał się z ponad 300-osobową publicznością złożoną z młodych ludzi, w tym była grupa ok. 100 osób z naszego liceum.

Koncert i spotkanie „Rób to co kochasz” to wyjątkowa forma występu, podczas której Arkadio nie tylko śpiewa, ale także odpowiada na pytania, dlaczego tak wiele osób rezygnuje z walki o swoje pasje i talenty, wybiera „przeciętność”, i jak zrobić pierwszy krok.

– Arkadio przez 1,5 godziny przekonywał młodych, żeby nie dawali sobie wmówić, że są do niczego, nie pozwalali ściągać się w dół. Że zawsze warto odkrywać w sobie coś wartościowego, ważnego i to realizować – relacjonuje ks. Andrzej Pawłowski , który zaprosił rapera na spotkanie z młodzieżą.

Arkadio dawał także świadectwo swojego nawrócenia i życia z Bogiem.

– Łapie świetny kontakt z publicznością, dlatego to, o czym opowiada: o narkotykach, o kradzieżach, a także o tym, jak zmienił wszystko w jego życiu w sakrament pokuty i pojednania, tak dobrze trafia do młodych ludzi – dodaje ks. Pawłowski.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content