informacja szkoły

Konkurs Biologiczny

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Biologicznego  (26.11.2020 r. godz. 10:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Wyrzykowska

Matylda Maria

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu

2.

Niewulska

Aleksandra

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu

3.

Radkiewicz

Marta Kamila

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu

4.

Terlecka

Jagoda

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu

5.

Nowalska

Julia

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu

6.

Radzik

Ryszard Michał

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

7.

Galant

Klaudia

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu

8.

Lecka

Julia

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

9.

Lewandowska

Marta

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie

10.

Banaskiewicz

Monika

Szkoła Podstawowa w Człopie

11.

Matyniak

Julia

Szkoła Podstawowa w Człopie

12.

Wasylków

Wiktor

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

13.

Jabłońska

Weronika Monika

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Mirosławcu

14.

Chytra

Anna

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie

15.

Helman

Julia

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

16.

Kociuba

Maciej

Szkoła Podstawowa im. Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

informacja ZS nr 1

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych Listy kandydatów zakwalifikowanych Listy kandydatów niezakwalifikowanych

informacja ZS nr 1

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Nie ma chyba nikogo, kto nie cieszyłby się z wakacji… 25 czerwca 2021 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Rozpoczęły się upragnione

Ostatnie dni w szkole…

W ostatnie dni tego roku szkolnego zawsze jest “luźniej”, co nie oznacza, że musi być nudno.  Klasa 2AB z paniami: Moniką Kulikowską i Agnieszką Starczyńską spędziła ten dzień na wesoło, grając w różne

Skip to content