informacja szkoły

KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA POEZJI AMERYKAŃSKIEJ I BRYTYJSKIEJ

20 maja 2008 roku, w budynku Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Wałczu, odbył się konkurs głośnego czytania w języku  angielskim, w którym zaprezentowali się uczniowie z klas ponadgimnazjalnych z Wałcza, Piły i Złotowa.

Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział: Agata Śniecikowska i Natalia Leśniewska z klasy 2CZofia Mikołajczak z klasy 2B oraz uczeń klasy 1B – Oskar Szura. Opiekunem grupy była nauczycielka języka angielskiego – pani Alicja Miler.

Zwycięzcą konkursu został uczeń naszej szkoły, Oskar Szura, który zaskoczył wszystkich ciekawą interpretacją wybranego przez siebie utworu i jego oryginalnym wykonaniem.

Gratulacje należą się również pozostałym uczestniczkom za bardzo dobry występ oraz wysiłek i starania włożone w przygotowania do konkursu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content