informacja szkoły

KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA POEZJI AMERYKAŃSKIEJ I BRYTYJSKIEJ

20 maja 2008 roku, w budynku Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Wałczu, odbył się konkurs głośnego czytania w języku  angielskim, w którym zaprezentowali się uczniowie z klas ponadgimnazjalnych z Wałcza, Piły i Złotowa.

Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział: Agata Śniecikowska i Natalia Leśniewska z klasy 2CZofia Mikołajczak z klasy 2B oraz uczeń klasy 1B – Oskar Szura. Opiekunem grupy była nauczycielka języka angielskiego – pani Alicja Miler.

Zwycięzcą konkursu został uczeń naszej szkoły, Oskar Szura, który zaskoczył wszystkich ciekawą interpretacją wybranego przez siebie utworu i jego oryginalnym wykonaniem.

Gratulacje należą się również pozostałym uczestniczkom za bardzo dobry występ oraz wysiłek i starania włożone w przygotowania do konkursu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

komu Nobla - głosowanie

Komu Nagroda Nobla z literatury ?

Tydzień Noblowski dobiegł końca, nagrody z medycyny, fizyki, chemii, literatury zostały już przyznane. W naszej szkole 7 października, zanim Komisja Szwedzka ogłosiła

Dzień Seniora

Dzień Seniora

7 października br. 6 wolontariuszy, w składzie: Julia Kałamaja z klasy 3C1, Katarzyna Tyloch z 3B1 oraz dziewczyny z klasy 1C: Inga

Skip to content