informacja szkoły

Konkurs języka niemieckiego

20. listopada bieżącego roku odbył się w szkole pierwszy etap Olimpiady z Języka Niemieckiego. Do testu przystąpiło 6 osób w tym:

-Anita Klimczyk;

-Natalia Warszycka;

-Anna Tyśnicka;

-Zuzanna Bręk;

-Beata Szczęsna;

-Sylwia Wilk.

Olimpiadę przeprowadziła i sprawdziła mgr Bożena Łosiewska.

Test zakończył się sukcesem dla jednej z uczennic – Zuzanny Bręk, przeszła ona do następnego etapu, który odbędzie się w lutym 2010 roku w Poznaniu.

Kolejny konkurs odbędzie się w naszej szkole 17 grudnia 2009 r. i będzie to pierwszy etap II Bałtyckiego Konkursu Języka Niemieckiego, na który zaprosił uczniów, zainteresowanych językiem niemieckim, Instytut Neofilologii z Koszalina. Test zostanie przeprowadzony i sprawdzony przez mgr Joannę Kiedrowską i mgr Bożenę Łosiewską.

W drugim semestrze pani mgr Joanna Kiedrowska przeprowadzi w szkole Wielki Konkurs Słownictwa do podręcznika „Direkt”, pod patronatem wydawnictwa Lektor Klett. Zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content