informacja szkoły

Konkurs Z KLASY DO KLASY

W inwestowaniu na giełdzie jesteśmy coraz lepsi. Jak co roku i w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły pod opieką mgr Urszuli Wójcik wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Narodowy Bank Polski i Gazetę Wyborczą. Konkurs nosi tytuł „Z klasy do klasy” i polega na inwestowaniu na giełdzie w I etapie. Z waszej szkoły tym razem wystawiliśmy 6 zespołów, którym wiodło się różnie, ale zespół w składzie Zuzanna Pietrzak, Monika Rogosz i Katarzyna Soroń radziły sobie najlepiej i zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego. Etap ten odbył się 15.06 w Szczecinie i polegał na wykazywaniu się wiedzą z dziedziny ekonomii, bankowości i polityki. Dziewczyny zajęły bardzo wysokie 9 miejsce w województwie Zachodniopomorskim. Gratulujemy zespołom i opiekunce p. Urszuli Wójcik.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Skip to content