informacja szkoły

Konkursy Gimnazjalne – listy uczniów zakwalifikowanych

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU CHEMICZNEGO (21.11.2016r. godz. 14:00)

L.p

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Gębala

Katarzyna Dominika

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Kosidło

Lidia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Piątek

Mikołaj

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Frydryk

Krystian Łukasz

Gimnazjum w Chwiramie

5.

Grabowski

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

7.

Dzikowska

Wiktoria Anastazja

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Cendrowska

Alicja Maria

Publiczne Gimnazjum w Człopie

9.

Olijarczyk

Joanna Helena

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU POLONISTYCZNEGO (22.11.2016r. godz. 14:00) 

L.p

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Sacha

Agata

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Krawczyk

Julia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Marcinkowska

Oliwia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Krzyżanowska

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Grabowski

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Stech

Oksana

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Wrońska

Karolina

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Rymer

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum w Człopie

11.

Gradek

Gabriela

Gimnazjum w Tucznie

12.

Adamczyk

Zuzanna

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu JĘZYKA ANGIELSKIEGO (23.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Bratkowska

Julia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Romanowski

Patryk

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Zaskórska

Magdalena

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Mędryk-Kielmas

Klaudia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Garlikowska

Weronika

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

6.

Morawska

Wiktoria

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Gruchała

Michalina

Gimnazjum w Chwiramie

8.

Jóźwiak

Jakub Tadeusz

Gimnazjum w Chwiramie

9.

Plewa

Nikodem

Gimnazjum w Mirosławcu

10.

Pawlukiewicz

Szymon

Gimnazjum w Mirosławcu

11.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

12.

Kubiś

Tomasz Kazimierz

Publiczne Gimnazjum w Człopie

13.

Martenka

Mateusz

Gimnazjum w Tucznie

14.

Zacharko

Kamil

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU MATEMATYCZNEGO (24.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Grzybkowska

Barbara Monika

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Spodniewska

Natalia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Turowska

Milena

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Jabłonka

Wiktor

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Frydryk

Krystian

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Żeleźniak

Martyna

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Ziółkowski

Patryk

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Pawlukiewicz

Piotr

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Opara

Patrycja

Publiczne Gimnazjum w Człopie

11.

Martenka

Mateusz

Gimnazjum w Tucznie

12.

Wypych

Oliwia

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU GEOGRAFICZNEGO  (25.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Sacha

Agata

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Kosidło

Lidia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Estkowska

Klaudia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Nowicka

Barbara

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Malak

Edyta

Gimnazjum nr 3 w Wałczu

6.

Kazała

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Ekert

Roksana

Gimnazjum w Chwiramie

8.

Pawlukiewicz

Szymon

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Spytek

Jakub

Gimnazjum w Mirosławcu

10.

Bablak

Arkadiusz

Publiczne Gimnazjum w Człopie

11.

Cendrowska

Alicja Maria

Publiczne Gimnazjum w Człopie

12.

Martenka

Mateusz

Gimnazjum w Tucznie

13.

Lisowski

Radosław

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO (28.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Każak

Nikola

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Burdun

Wiktoria

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

3.

Kaliszczak

Aleksandra

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Siwiec

Wanesa

Gimnazjum w Chwiramie

5.

Pyka

Ida

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Olijarczyk

Joanna Helena

Publiczne Gimnazjum w Człopie

7.

Cendrowska

Alicja Maria

Publiczne Gimnazjum w Człopie

8.

Furman

Norbert

Gimnazjum w Tucznie

9.

Suszek

Kamil

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU FIZYCZNEGO  (29.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Romanowski

Patryk

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Zaremba

Maciej

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Jabłonka

Wiktor

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Podgórska

Alicja

Gimnazjum w Chwiramie

5.

Mazur

Weronika

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Homel

Bartłomiej

Gimnazjum w Mirosławcu

7.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Grembowski

Patryk

Publiczne Gimnazjum w Człopie

9.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU HISTORYCZNEGO  (30.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Kosidło

Lidia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Kołosowski

Maciej Jakub

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Garlikowska

Weronika

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Marcinkowska

Oliwia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Różańska

Wiktoria

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Wyrzykowska

Dominika

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Piętka

Małgorzata

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Pawlukiewicz

Szymon

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Pawlak

Norbert

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Rymer

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU BIOLOGICZNEGO  (01.12.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Janowska

Barbara

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Szulga

Marta Małgorzata

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Ciach

Aleksandra

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Krzyżanowska

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Gruchała

Michalina

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Sierpińska

Zuzanna

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Kwiatkowska

Wanda Emilia

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Olijarczyk

Joanna Helena

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Bablak

Arkadiusz

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE  (02.12.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Romanowski

Patryk

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Zaremba

Maciej

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Parafiniuk

Magdalena

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Wróbel

Martyna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Kawa

Jowita

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Grabowski

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Kwiatkowska

Wanda Emilia

Gimnazjum w Mirosławcu

 

 

 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Szkolny Konkurs Kaligraficzny - I etap

Szkolny Konkurs Kaligraficzny

Kaligrafia, czyli sztuka pięknego pisania przeżywa dziś rozkwit. Ceni się obecnie umiejętność odręcznego ozdobnego pisania tekstów, np. zaproszeń czy życzeń. Sztuka ta

Wigilia klasowa IB

Wigilia klasowa IB

Czwartek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie  rozpoczął Pan Dyrektor z Panią Dyrektor, składając nam

Podsumowanie akcji "Szkoły pełne talentów"

Podsumowanie akcji „Szkoły Pełne Talentów”

W bieżącym roku szkolnym wzięliśmy udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów”, której organizatorem była sieć sklepów „Lidl”.   Miło nam ogłosić, że  zebraliśmy

Skip to content