informacja szkoły

Konkursy Gimnazjalne – listy uczniów zakwalifikowanych

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU CHEMICZNEGO (21.11.2016r. godz. 14:00)

L.p

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Gębala

Katarzyna Dominika

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Kosidło

Lidia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Piątek

Mikołaj

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Frydryk

Krystian Łukasz

Gimnazjum w Chwiramie

5.

Grabowski

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

7.

Dzikowska

Wiktoria Anastazja

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Cendrowska

Alicja Maria

Publiczne Gimnazjum w Człopie

9.

Olijarczyk

Joanna Helena

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU POLONISTYCZNEGO (22.11.2016r. godz. 14:00) 

L.p

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Sacha

Agata

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Krawczyk

Julia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Marcinkowska

Oliwia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Krzyżanowska

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Grabowski

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Stech

Oksana

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Wrońska

Karolina

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Rymer

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum w Człopie

11.

Gradek

Gabriela

Gimnazjum w Tucznie

12.

Adamczyk

Zuzanna

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego konkursu JĘZYKA ANGIELSKIEGO (23.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Bratkowska

Julia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Romanowski

Patryk

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Zaskórska

Magdalena

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Mędryk-Kielmas

Klaudia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Garlikowska

Weronika

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

6.

Morawska

Wiktoria

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Gruchała

Michalina

Gimnazjum w Chwiramie

8.

Jóźwiak

Jakub Tadeusz

Gimnazjum w Chwiramie

9.

Plewa

Nikodem

Gimnazjum w Mirosławcu

10.

Pawlukiewicz

Szymon

Gimnazjum w Mirosławcu

11.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

12.

Kubiś

Tomasz Kazimierz

Publiczne Gimnazjum w Człopie

13.

Martenka

Mateusz

Gimnazjum w Tucznie

14.

Zacharko

Kamil

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU MATEMATYCZNEGO (24.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Grzybkowska

Barbara Monika

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Spodniewska

Natalia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Turowska

Milena

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Jabłonka

Wiktor

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Frydryk

Krystian

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Żeleźniak

Martyna

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Ziółkowski

Patryk

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Pawlukiewicz

Piotr

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Opara

Patrycja

Publiczne Gimnazjum w Człopie

11.

Martenka

Mateusz

Gimnazjum w Tucznie

12.

Wypych

Oliwia

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU GEOGRAFICZNEGO  (25.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Sacha

Agata

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Kosidło

Lidia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Estkowska

Klaudia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Nowicka

Barbara

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Malak

Edyta

Gimnazjum nr 3 w Wałczu

6.

Kazała

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Ekert

Roksana

Gimnazjum w Chwiramie

8.

Pawlukiewicz

Szymon

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Spytek

Jakub

Gimnazjum w Mirosławcu

10.

Bablak

Arkadiusz

Publiczne Gimnazjum w Człopie

11.

Cendrowska

Alicja Maria

Publiczne Gimnazjum w Człopie

12.

Martenka

Mateusz

Gimnazjum w Tucznie

13.

Lisowski

Radosław

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO (28.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Każak

Nikola

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Burdun

Wiktoria

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

3.

Kaliszczak

Aleksandra

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Siwiec

Wanesa

Gimnazjum w Chwiramie

5.

Pyka

Ida

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Olijarczyk

Joanna Helena

Publiczne Gimnazjum w Człopie

7.

Cendrowska

Alicja Maria

Publiczne Gimnazjum w Człopie

8.

Furman

Norbert

Gimnazjum w Tucznie

9.

Suszek

Kamil

Gimnazjum w Tucznie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU FIZYCZNEGO  (29.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Romanowski

Patryk

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Zaremba

Maciej

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Jabłonka

Wiktor

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Podgórska

Alicja

Gimnazjum w Chwiramie

5.

Mazur

Weronika

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Homel

Bartłomiej

Gimnazjum w Mirosławcu

7.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Grembowski

Patryk

Publiczne Gimnazjum w Człopie

9.

Staszak

Wiktoria Angelika

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU HISTORYCZNEGO  (30.11.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Kosidło

Lidia

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Kołosowski

Maciej Jakub

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Garlikowska

Weronika

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Marcinkowska

Oliwia

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Różańska

Wiktoria

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Wyrzykowska

Dominika

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Piętka

Małgorzata

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Pawlukiewicz

Szymon

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Pawlak

Norbert

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Rymer

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU BIOLOGICZNEGO  (01.12.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Janowska

Barbara

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Szulga

Marta Małgorzata

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Ciach

Aleksandra

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Krzyżanowska

Zuzanna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Gruchała

Michalina

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Sierpińska

Zuzanna

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Kwiatkowska

Wanda Emilia

Gimnazjum w Mirosławcu

9.

Olijarczyk

Joanna Helena

Publiczne Gimnazjum w Człopie

10.

Bablak

Arkadiusz

Publiczne Gimnazjum w Człopie

 

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego KONKURSU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE  (02.12.2016r. godz. 14:00)

Lp

Nazwisko ucznia

Imię/imiona ucznia

Nazwa szkoły ucznia

1.

Romanowski

Patryk

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

2.

Zaremba

Maciej

Gimnazjum nr 1 w Wałczu

3.

Parafiniuk

Magdalena

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

4.

Wróbel

Martyna

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Wałczu

5.

Kawa

Jowita

Gimnazjum w Chwiramie

6.

Grabowski

Jakub

Gimnazjum w Chwiramie

7.

Grzyb

Małgorzata Weronika

Gimnazjum w Mirosławcu

8.

Kwiatkowska

Wanda Emilia

Gimnazjum w Mirosławcu

 

 

 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

śniadanie integracyjne 2021

Śniadanie integracyjne

Śniadanie integracyjne to najprzyjemniejsza długa przerwa w szkole. W piątek 10 września trwała wyjątkowo długo, bo całe 30 minut. Wszyscy korzystali ze

Narodowe Czytanie 2021

Narodowe Czytanie

W sobotnie przedpołudnie 4 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jubileuszowym – dziesiątym Narodowym Czytaniu. Tegoroczną lekturą był dramat G. Zapolskiej

Skip to content