informacja szkoły

Koszykówka dziewcząt i chłopców

W dniach 09-13 marca 2009 roku w Zespole Szkół Miejskich odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej w kategorii dziewcząt  i chłopców w ramach Licealiady.

DZIEWCZĘTA

Reprezentacja:

  • Bronowicka Joanna
  • Bamberska Iwona
  • Chruścicka Justyna
  • Krupska Monika
  • Kwiatkowska Agnieszka
  • Podstawska Aleksandra
  • Gałas Anna
  • Fryc Paulina
  • Janowska Magda
  • Kamińska Adrianna

Wyniki:

  • ZS nr 1           –           ZS nr 3           68 : 2
  • II LO              –           ZS nr 2            60 : 11
  • II LO              –           ZS nr 3            41 : 5
  • ZS nr 1           –           ZS nr 4           49 : 14
  • ZS nr 2           –           ZS nr 4            21 : 26
  • ZS nr 1           –           II LO              39 : 17
  • ZS nr 1           –           ZS nr 2           48 : 0
  • ZS nr 3           –           ZS nr 4            11 : 23
  • II LO              –           ZS nr 4            20 : 26
  • ZS nr 2           –           ZS nr 3            20 : 16

Tabela:

  1. Zespół Szkół nr 1                      206 – 33
  2. Zespół Szkół nr 4 RCKU            89 – 101
  3. II Liceum Ogólnokształcące      138 – 81
  4. Zespół Szkół nr 2                         42 – 150
  5. Zespół Szkół nr 3                         34 – 152

Najlepsi strzelcy:

  1. Bamberska Iwona               ZS nr 1     53 pkt
  2. Wojczakowska Karolina     II LO       39 pkt
  3. Bronowicka Joanna             ZS nr 1     39 pkt
  4. Miechowska Monika           ZS nr 4      34 pkt
  5. Gałas Anna                         ZS nr 1     30 pkt
  6. Fryc Paulina                        ZS nr 1     26 pkt
  7. Kunert Magda                     ZS nr 4      25 pkt
  8. Oćwieja Agnieszka             II LO       21 pkt
  9. Kwiatkowska Agnieszka    ZS nr 1     19 pkt

CHŁOPCY

Reprezentacja:

  • Barczak Adrian
  • Kowalczuk Maksymilian
  • Rogosz Mateusz
  • Łosin Marcin
  • Jodłowski Ireneusz
  • Moskalewicz Jakub
  • Nowak Michał
  • Mikołajczak Jan

Wyniki:

  • ZS nr 1           –           ZS nr 3           29 : 22
  • II LO              –           ZS nr 2            13 : 29
  • II LO              –           ZS nr 3            20 : 21
  • ZS nr 1           –           ZS nr 4           24 : 16
  • ZS nr 2           –           ZS nr 4            30 : 28
  • ZS nr 1           –           II LO              28 : 14
  • ZS nr 1           –           ZS nr 2           23 : 26
  • ZS nr 3           –           ZS nr 4            24 : 18
  • II LO              –           ZS nr 4            18 : 20
  • ZS nr 2           –           ZS nr 3            38 : 32

Tabela:

  1. Zespół Szkół nr 2                       123 – 96
  2. Zespół Szkół nr 1                      108 – 78
  3. Zespół Szkół nr 3                         99 – 105
  4. Zespół Szkół nr 4 RCKU            82 – 100
  5. II Liceum Ogólnokształcące        65 – 98

Najlepsi strzelcy:

  1. Ciechoń Bartosz           ZS nr 2          66 pkt
  2. Bączek Rene                ZS nr 3          43 pkt
  3. Paluch Grzegorz           II LO             30 pkt
  4. Sowa Sebastian            ZS nr 4          30 pkt
  5. Bielewicz Łukasz         ZS nr 4          35 pkt
  6. Bagiński Michał           ZS nr 2          35 pkt
  7. Nowak Michał              ZS nr 1          24 pkt
  8. Moskalewicz Michał    ZS nr 1          19 pkt
  9. Barczak Adrian            ZS nr 1          18 pkt
  10. Janiszewski Kamil        ZS nr 3          17 pkt

Dziewczęta naszej szkoły  i drużyna chłopców z ZS nr 2, będzie reprezentować powiat wałecki na zawodach regionalnych, które zaplanowane są na kwiecień 2009.

Serdecznie im gratulujemy!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

spotkanie z higienistką

Cewa nerwowa

W ramach działań profilaktycznych w klasach pierwszych i drugich odbyło się spotkanie z higienistką na temat: „Wady cewy nerwowej”. Uczniowie zdobyli wiele

hydronarracje 2a1

Hydronarracje

Od 27.05 do 8.06 2021 roku, w ramach lekcji geografii, klasy II uczestniczyły w zajęciach – „Hydronarracje” – organizowanych przez Wałeckie Centrum Kultury. W dobie światowego kryzysu wodnego temat wystawy okazał się

informacja ZS nr 1

Rekrutacja – ważne informacje

Rekrutacja odbywa się elektronicznie. Pamiętaj, że po wypełnieniu wniosku w systemie elektronicznym Nabór, należy go zapisać. W tym momencie zostanie utworzone konto

Skip to content