informacja szkoły

Liga Lekkoatletyczna – I rzut

LIGA  LEKKOATLETYCZNA  I  RZUT

Stadion Miejski Wałcz                                                    10. 10. 2007 r.

DZIEWCZĘTA:

       100 m

  •  I m  –   RATAJCZYK  ANNA                  ZS nr 4 RCKU   13.8
  • II m  – BAMBERSKA  IWONA          ZS nr 1            13.9  
  • III m –  WISZNIEWSKA  PATRYCJA      II LO                14.1
  • V m   – KISILEWICZ  MILENA          ZS nr 1           14.8

       400 m

  •   I m  – JASTRZĘBOWSKA  PAULINA    ZS nr 1          72.90 
  •  II m   –  MICHALAK  KATARZYNA               ZS nr 3            73.50
  • III m   – PASIETA  IZABELA                         ZS nr 4 RCKU  73.90
  • VI m  – ŻECH  MONIKA                            ZS nr 1          76.20  

800 m

  •   I m   –   TRACZ  MARTA                        ZS nr 1         2:39.6
  •  II m   –  JACKOWIAK MAŁGORZATA   ZS nr 1         2:48.6
  • III m   –    STĘPIEŃ MALWINA                      ZS nr 3          2:52.1

4 X 100 m

  • I m  –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 1                  58.5 sek.
  • II m  –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4 RCKU            59.5 sek
  • III m –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                      61.9 sek

Skok w dal

  •  I m – BUJNOWSKA KATARZYNA        ZS nr 1           4.34 m
  • II m  – KOPER EMILIA                                ZS nr 4 RCKU   4.10 m
  • III m – SMOLUCHOWSKA ZUZANNA          ZS nr 2             4.09 m
  • VI m – SŁODKOWSKA NATALIA          ZS nr 1            3.80 m

 Pchnięcie kulą  4 kg

  •  I m  –  MAKAROŃSKA NATALIA        ZS nr 1            8.05 m
  • II m  –  KLIMEK HONORATA                     ZS nr 4 RCKU    7.60 m
  • III m – PODKOWA DARIA                  ZS nr 1            7.41 m

W ogólnej punktacji dziewcząt:

           I m –  ZESPÓŁ  SZKÓŁ nr 1                    1046 pkt

II m  – ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4 RCKU                   982 pkt

III m –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 3                             791 pkt

IV m  –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                            760 pkt

V m  –  II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE        633 pkt

CHŁOPCY:

100 m

  • I m  –  KAMIŃSKI ROBERT           ZS nr 4 RCKU        11.5
  • II m –  PAŃCZYK BARTOSZ          ZS nr 2                  11.5
  • III m – FISZER PATRYK          ZS nr 1                11.5
  • VIII m – MALEC PIOTR           ZS nr 1                12.1

400 m

  •  I m  –  ZAKRZEWSKI PAWEŁ                 II LO                 57.90
  • II m –  KONSTANTYNOWICZ DAMIAN   ZS nr 4 RCKU    58.35
  • III m – KOSZKO DAMIAN                       ZS nr 2              58.50
  • IV m – POSTROŻNY DAWID             ZS nr 1            58.80
  •  V m – CYWIŃSKI MAREK                 ZS nr 1            59.90

1500 m

  •  I m     –   STEFAŃSKI GRZEGORZ      ZS nr 2               4:42.1
  • II m     –   KUűNIAR PRZEMYSŁAW    ZS nr 4 RCKU     4:43.9
  • III m –   ZDYB KRYSTIAN             ZS nr 1              4:49.3

4 x 100 m

  •   I m – ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 1                  47.9 sek.
  •  II m –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                     48.1 sek.
  • III m –  ZESPÓŁ SZKÓL nr 4 RCKU            48.4 sek.

  Skok w dal

  •  I m – CIECHON BARTOSZ                    ZS nr 2               5.82 m
  • II m – STEFANIAK SZYMON            ZS nr 1              5.57 m
  • III m – ZDYB RAFAŁ                              ZS nr 4 RCKU     5.48 m
  • VII m – KIEŁKOWSKI KRZYSZTOF  ZS nr 1             5.24 m

Pchnięcie kulą    7.26 kg

  •  I m      –  ZIĘBA GRZEGORZ               ZS nr 4 RCKU      10.42 m
  • II m   –   BŁASZCZYK JAKUB          ZS nr 1               9.81 m
  • III m    –   ŁOJEWSKI TOMASZ            II LO                    9.60 m
  • VII m –  SAMBORSKI DAMIAN      ZS nr 1               8.92 m
  • pk.     –   MALEC KAMIL                   ZS nr 1               8.83 m

W ogólnej punktacji chłopców:  

I m   –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4 RCKU                      1078 pkt

II m   –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                                1051 pkt

  III m  –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 1                              996 pkt

IV m   –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 3                                   892 pkt

V m   –  II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE               890 pkt

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Szkolny Konkurs Kaligraficzny - I etap

Szkolny Konkurs Kaligraficzny

Kaligrafia, czyli sztuka pięknego pisania przeżywa dziś rozkwit. Ceni się obecnie umiejętność odręcznego ozdobnego pisania tekstów, np. zaproszeń czy życzeń. Sztuka ta

Wigilia klasowa IB

Wigilia klasowa IB

Czwartek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie  rozpoczął Pan Dyrektor z Panią Dyrektor, składając nam

Podsumowanie akcji "Szkoły pełne talentów"

Podsumowanie akcji „Szkoły Pełne Talentów”

W bieżącym roku szkolnym wzięliśmy udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów”, której organizatorem była sieć sklepów „Lidl”.   Miło nam ogłosić, że  zebraliśmy

Skip to content