informacja szkoły

Liga Lekkoatletyczna – I rzut

LIGA  LEKKOATLETYCZNA  I  RZUT

Stadion Miejski Wałcz                                                    10. 10. 2007 r.

DZIEWCZĘTA:

       100 m

  •  I m  –   RATAJCZYK  ANNA                  ZS nr 4 RCKU   13.8
  • II m  – BAMBERSKA  IWONA          ZS nr 1            13.9  
  • III m –  WISZNIEWSKA  PATRYCJA      II LO                14.1
  • V m   – KISILEWICZ  MILENA          ZS nr 1           14.8

       400 m

  •   I m  – JASTRZĘBOWSKA  PAULINA    ZS nr 1          72.90 
  •  II m   –  MICHALAK  KATARZYNA               ZS nr 3            73.50
  • III m   – PASIETA  IZABELA                         ZS nr 4 RCKU  73.90
  • VI m  – ŻECH  MONIKA                            ZS nr 1          76.20  

800 m

  •   I m   –   TRACZ  MARTA                        ZS nr 1         2:39.6
  •  II m   –  JACKOWIAK MAŁGORZATA   ZS nr 1         2:48.6
  • III m   –    STĘPIEŃ MALWINA                      ZS nr 3          2:52.1

4 X 100 m

  • I m  –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 1                  58.5 sek.
  • II m  –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4 RCKU            59.5 sek
  • III m –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                      61.9 sek

Skok w dal

  •  I m – BUJNOWSKA KATARZYNA        ZS nr 1           4.34 m
  • II m  – KOPER EMILIA                                ZS nr 4 RCKU   4.10 m
  • III m – SMOLUCHOWSKA ZUZANNA          ZS nr 2             4.09 m
  • VI m – SŁODKOWSKA NATALIA          ZS nr 1            3.80 m

 Pchnięcie kulą  4 kg

  •  I m  –  MAKAROŃSKA NATALIA        ZS nr 1            8.05 m
  • II m  –  KLIMEK HONORATA                     ZS nr 4 RCKU    7.60 m
  • III m – PODKOWA DARIA                  ZS nr 1            7.41 m

W ogólnej punktacji dziewcząt:

           I m –  ZESPÓŁ  SZKÓŁ nr 1                    1046 pkt

II m  – ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4 RCKU                   982 pkt

III m –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 3                             791 pkt

IV m  –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                            760 pkt

V m  –  II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE        633 pkt

CHŁOPCY:

100 m

  • I m  –  KAMIŃSKI ROBERT           ZS nr 4 RCKU        11.5
  • II m –  PAŃCZYK BARTOSZ          ZS nr 2                  11.5
  • III m – FISZER PATRYK          ZS nr 1                11.5
  • VIII m – MALEC PIOTR           ZS nr 1                12.1

400 m

  •  I m  –  ZAKRZEWSKI PAWEŁ                 II LO                 57.90
  • II m –  KONSTANTYNOWICZ DAMIAN   ZS nr 4 RCKU    58.35
  • III m – KOSZKO DAMIAN                       ZS nr 2              58.50
  • IV m – POSTROŻNY DAWID             ZS nr 1            58.80
  •  V m – CYWIŃSKI MAREK                 ZS nr 1            59.90

1500 m

  •  I m     –   STEFAŃSKI GRZEGORZ      ZS nr 2               4:42.1
  • II m     –   KUűNIAR PRZEMYSŁAW    ZS nr 4 RCKU     4:43.9
  • III m –   ZDYB KRYSTIAN             ZS nr 1              4:49.3

4 x 100 m

  •   I m – ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 1                  47.9 sek.
  •  II m –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                     48.1 sek.
  • III m –  ZESPÓŁ SZKÓL nr 4 RCKU            48.4 sek.

  Skok w dal

  •  I m – CIECHON BARTOSZ                    ZS nr 2               5.82 m
  • II m – STEFANIAK SZYMON            ZS nr 1              5.57 m
  • III m – ZDYB RAFAŁ                              ZS nr 4 RCKU     5.48 m
  • VII m – KIEŁKOWSKI KRZYSZTOF  ZS nr 1             5.24 m

Pchnięcie kulą    7.26 kg

  •  I m      –  ZIĘBA GRZEGORZ               ZS nr 4 RCKU      10.42 m
  • II m   –   BŁASZCZYK JAKUB          ZS nr 1               9.81 m
  • III m    –   ŁOJEWSKI TOMASZ            II LO                    9.60 m
  • VII m –  SAMBORSKI DAMIAN      ZS nr 1               8.92 m
  • pk.     –   MALEC KAMIL                   ZS nr 1               8.83 m

W ogólnej punktacji chłopców:  

I m   –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4 RCKU                      1078 pkt

II m   –   ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 2                                1051 pkt

  III m  –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 1                              996 pkt

IV m   –  ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 3                                   892 pkt

V m   –  II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE               890 pkt

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

spotkanie z higienistką

Cewa nerwowa

W ramach działań profilaktycznych w klasach pierwszych i drugich odbyło się spotkanie z higienistką na temat: „Wady cewy nerwowej”. Uczniowie zdobyli wiele

hydronarracje 2a1

Hydronarracje

Od 27.05 do 8.06 2021 roku, w ramach lekcji geografii, klasy II uczestniczyły w zajęciach – „Hydronarracje” – organizowanych przez Wałeckie Centrum Kultury. W dobie światowego kryzysu wodnego temat wystawy okazał się

informacja ZS nr 1

Rekrutacja – ważne informacje

Rekrutacja odbywa się elektronicznie. Pamiętaj, że po wypełnieniu wniosku w systemie elektronicznym Nabór, należy go zapisać. W tym momencie zostanie utworzone konto

Skip to content