LUZIK na spotkaniu z Anną Dymną

Redakcja gazety szkolnej „Luzik” w dniu 4 października 2015 uczestniczyła w spotkaniu z Anną Dymną podczas otwarcia „Krakowskiego Salonu Poezji” w Pile. Inicjatywa artystki polega na publicznym czytaniu poezji przez aktorów. Podczas wieczoru otwarcia czytane były wiersze ks. Jana Twardowskiego, które zdaniem A. Dymnej „są bardzo uniwersalne i chociaż na pozór mogą wydawać się infantylne, odnoszą się do życia każdego z nas”.

Anna Dymna na otwarcie nowych Salonów Poezji w Polsce, gdzie jest zapraszana jako gość honorowy, wybiera teksty ks.Jana Twardowskiego, gdyż słowa tej poezji przemawiają do wszystkich, wzruszają i zachwycają. Wspólnie z p.Dymną poezję czytała aktorka Katarzyna Węglicka przy oprawie muzycznej Grzegorza Rychlika.

Anna Dymna po zakończeniu części artystycznej odpowiadała na pytania publiczności. Wśród uczestników spotkania, na widowni, siedzieli redaktorzy gazetki „Luzik”, przysłuchując się rozmowie artystki z publicznością. Relację z tego spotkania możecie przeczytać w listopadowym wydaniu gazetki „LUZIK”.

Redakcja „LUZIKA” spotkała się Anną Dymną i otrzymała od artystki fotografię z dedykacją i autografem. Wspólne zdjęcie z aktorką pozostanie pamiątka po tym spotkaniu.

Opr. J.I.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content