informacja szkoły

Mistrzostwa Europy Juniorów

Rok 2008 to również coroczny start naszych zawodników w imprezie centralnej, tym razem w Mistrzostwach Europy Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Europy rozgrywanych na Węgrzech. Zawody odbyły się na wyśmienicie przygotowanym torze regatowym w Szeged w dniach 17-20.07. 2008r. W zawodach tych wzięło udział 8 zawodników szkoły (Tracz M., Naja K., Androwska D., Błęka G., Szandrach P., Kowalski K., Sobiechowski T., Nędzi T.). Nasi uczniowie uczestniczyli w większości finałów z udziałem polskich zawodników.   Najlepszy wynik uzyskała damska czwórka zajmując III miejsce na 500m, w jej składzie były, aż trzy zawodniczki szkoły: Naja K., Tracz M., Androwska D. Brązowy medal zdobyła również czwórka męska na 1000m, w której składzie startował Błęka G. W Młodzieżowych Mistrzostwach Europy mieliśmy również aktualnego absolwenta Pławskiego B., który zajął w konkurencji C-2 1000m VIII m.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Skip to content