Młodzież w działaniu

W ramach programu „Młodzież w działaniu”, które odbyło się w holenderskiej miejscowości De Glind w dniach 24-30.03.2013 wzięli udział: uczeń klasy I B Wojciech Łosiewski wraz z nauczycielem języka angielskigo Julitą Niemyńską-Klimont. 

 

W projekcie uczestniczyła młodzież i ich opiekunowie z 13 europejskich krajów: Chorwacji, Estonii, Finlandii, Grecji, Islandii, Liechtensteinu, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Rumunii, Słowacji i Słowenii.

 

Celem ogólnym szkolenia było przybliżenie założeń oraz celów programu „Młodzież w działaniu” a zwłaszcza działań realizowanych w ramach Akcji 1., przybliżenie zasad formalnych i finansowych programu oraz zwiększenie umiejętności wspierania procesu uczenia się.

 

Przede wszystkim była to świetna okazja, żeby poznać  aktywnych młodych ludzi z różnych krajów oraz ich działania. Oczywiście zajęciom szkoleniowym towarzyszyły nieformalne spotkania towarzyskie, a warunkiem pełnego udziału w całym wydarzeniu była umiejętność sprawnej komunikacji w języku angielskim.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content