Nagrody w konkursie recytatorskim

   Piętnastego grudnia br. odbył się w WCK konkurs poezji „Spotkania z literatura świata.” Wzięły w nim udział cztery uczennice z klasy Ic: Marta Gaworek, Karolina Matuszewska, Malwina Kolańczyk i Paulina Jakimiec, które zostały przygotowane przez panią Monikę Kulikowską.

   Uczestnicy mieli przygotować dwa utwory z literatury lub prozy światowej. Założeniem konkursu, który odbywał się juz po raz XXXIII, jest poszerzenie wiadomości  literatury obcej. Przesłuchań dokonano w kameralnym gronie.

   Pierwszą równorzędną nagrodę zdobyła Marta Gaworek, zaś wyróżnienie uzyskała Paulina Jakimiec. Zwycięzczyniom, jak również wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następny konkurs, który odbędzie sie już w marcu. Chętnych do udziału w kółku poetyckim,a także w konkursach recytatorskich zapraszamy do pani Moniki Kulikowskiej.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content