Nagrody w konkursie recytatorskim

   Piętnastego grudnia br. odbył się w WCK konkurs poezji „Spotkania z literatura świata.” Wzięły w nim udział cztery uczennice z klasy Ic: Marta Gaworek, Karolina Matuszewska, Malwina Kolańczyk i Paulina Jakimiec, które zostały przygotowane przez panią Monikę Kulikowską.

   Uczestnicy mieli przygotować dwa utwory z literatury lub prozy światowej. Założeniem konkursu, który odbywał się juz po raz XXXIII, jest poszerzenie wiadomości  literatury obcej. Przesłuchań dokonano w kameralnym gronie.

   Pierwszą równorzędną nagrodę zdobyła Marta Gaworek, zaś wyróżnienie uzyskała Paulina Jakimiec. Zwycięzczyniom, jak również wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następny konkurs, który odbędzie sie już w marcu. Chętnych do udziału w kółku poetyckim,a także w konkursach recytatorskich zapraszamy do pani Moniki Kulikowskiej.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Skip to content