Nie samymi lekcjami uczeń żyje

 

Świetna zabawa, wspólne śpiewanie w połączeniu z pysznymi kiełbaskami to idealny pomysł na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Integracyjne ognisko na Morzycach klas IC, IIC i IIS oraz wychowawców: Agnieszki Manyś, Moniki Kulikowskiej i Renaty Szymczyk, odbyło się w środę 12 września, a w piątek 13 września klas IAB i IB1 pod opieką wychowawczyń: Agnieszki Starczyńskiej i Beaty Łuszczyk.

Natomiast 26 września uczniowie klas IIS i IIIS wybrali się na wycieczkę do Piły. W programie wycieczki był m.in. seans najnowszego filmu science fiction pt. „Ad Astra”. Oczekiwany i głośny dramat psychologiczny, w którym reżyser wykorzystuje ogromną przestrzeń kosmosu do opowiedzenia poruszającej historii o samotności i relacji syna z ojcem.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content