informacja szkoły

O Klubie

Uczniowski Klub Sportowy „Ateny” powstał 21 sierpnia 2008 roku. Zrzesza on głównie osoby interesujące się wioślarstwem.

Celem Klubu jest organizowanie życia sportowego uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Wałczu. Dodatkowo prowadzone w ramach działalności Klubu zajęcia mają za zadanie lepsze przygotowanie uczniów do współzawodnictwa sportowego i reprezentowania szkoły. Równie ważna jest oczywiście związana z tym integracja zarówno rodziców, uczniów jak i innych nauczycieli. W klubie zrzeszonych jest 17 zawodniczek.

Tu znajduje się plik *.PDF do pobrania – Statut UKS

Dane kontaktowe:

Uczniowski Klub Sportowy „Ateny” w Wałcz
Ul. Kilińszczaków 59
78-600 Wałcz
Prezes: Zbigniew Kowalczuk – tel. kom. 664454643

Przeczytaj także:

śniadanie integracyjne 2021

Śniadanie integracyjne

Śniadanie integracyjne to najprzyjemniejsza długa przerwa w szkole. W piątek 10 września trwała wyjątkowo długo, bo całe 30 minut. Wszyscy korzystali ze

Narodowe Czytanie 2021

Narodowe Czytanie