informacja szkoły

Ognisko integracyjne dla klas I

Nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi znajomi. By choć trochę oswoić uczniów klas Iszych z nowościami, które ich otaczają, wychowawcy klas pierwszych wyszli z inicjatywą zorganizowania integracyjnego ogniska.

Ognisko miało miejsce na Morzycówce, w czwartek 11.10.2012r. od godz. 15.30. Uczestniczyło w nim ponad 60 osób z wszystkich pierwszych klas wraz z wychowawcami: panią Renatą Szymczyk, panią Urszulą Wójcik, panią Moniką Kulikowską, panią Barbarą Sikorą.

Aby lepiej poznać się i spędzić miło czas pani Renata Szymczyk zaproponowała rozgrzewające zabawy, a potem wspólne śpiewanie. Również klasa Id przygotowała integracyjne zabawy. Zostały wybrane 4 grupy składające się z 10 osób z różnych klas. Grupy rywalizowały ze sobą w kilku konkurencjach: np.: slalomie w workach, skomponowaniu i zaśpiewaniu piosenki o szkole, quizie, w którym pytania dotyczyly nauczycieli, topografii szkoły.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone 3 godz. wszystkim sprawiły radość i szkolny korytarz wypełni się nowymi znajomymi.

Czekamy na nastepne propozycje wspólnych spotkań.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content