informacja szkoły

Ognisko integracyjne dla klas I

Nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi znajomi. By choć trochę oswoić uczniów klas Iszych z nowościami, które ich otaczają, wychowawcy klas pierwszych wyszli z inicjatywą zorganizowania integracyjnego ogniska.

Ognisko miało miejsce na Morzycówce, w czwartek 11.10.2012r. od godz. 15.30. Uczestniczyło w nim ponad 60 osób z wszystkich pierwszych klas wraz z wychowawcami: panią Renatą Szymczyk, panią Urszulą Wójcik, panią Moniką Kulikowską, panią Barbarą Sikorą.

Aby lepiej poznać się i spędzić miło czas pani Renata Szymczyk zaproponowała rozgrzewające zabawy, a potem wspólne śpiewanie. Również klasa Id przygotowała integracyjne zabawy. Zostały wybrane 4 grupy składające się z 10 osób z różnych klas. Grupy rywalizowały ze sobą w kilku konkurencjach: np.: slalomie w workach, skomponowaniu i zaśpiewaniu piosenki o szkole, quizie, w którym pytania dotyczyly nauczycieli, topografii szkoły.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone 3 godz. wszystkim sprawiły radość i szkolny korytarz wypełni się nowymi znajomymi.

Czekamy na nastepne propozycje wspólnych spotkań.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content