informacja szkoły

Osiągnięcia SMS w wioślarstwie

Do najważniejszych sukcesów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w wioślarstwie w ponad dwudziestoletniej historii należy zaliczyć:

MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP – JONKOPING 2015r. 2xKJ Katarzyna Boruch  -III miejsce
PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE – SZEGED 2015r. – 2xKJ Katarzyna Boruch, Milena Szczypułkowska   – VII miejsce
MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA – VARESE2014r. – 8+KB Iga Behrendt – VI miejsce
MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW – HAMBURG  2014r. –  4-KJ Agnieszka Chmurak, Adrianna Dziamara  – XII miejsce
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW – HAZEWINKEL2014r. – 4-KJ Agnieszka Chmurak, Adrianna Dziamara – V miejsce
OLIMPIC HOPES – POZNAŃ2014r. – 2xKJ Katarzyna Boruch, Milena Szczypułkowska – III miejsce
MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA – LINZ 2013r. -KB Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz – VI miejsce
MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW – TROKI 2013r.  – 4-KJ Iga Behrendt – IV miejsce
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW – MIŃSK2013r.- 4-KJ Sandra Będlin  – IV miejsce, 2-KJ Iga Behrendt – V miejsce
PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE – LUCERNA2013r.- 4-KJ Agnieszka Chmurak , Adrianna Dziamara – V miejsce
MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP – PETERSBURG2013r.- 4-KJ Adrianna Dziamara – II miejsce
MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP – KRUSZWICA 2012r. – 4-KJ Iga Behrendt, Sandra Będlin  – II miejsce
MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW – PLOVDIV 2012r.  – 2-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz – VII miejsce
PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE – BANYOLES2012r.- 4-KJ Iga Behrendt, Sandra Będlin – IV miejsce
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW – BLED 2012r.  – 2-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz – II miejsce
MECZ KRAJÓW NADBAŁTYCKICH BALTIC CUP – TRAKI 2011r.  – 4-KJ Olga Michałkiewicz II miejsce
PUCHAR MŁODZIEŻY- COUPE DE LA JEUNESSE – LINZ 2011r.  – 2-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz – I miejsce
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW – KRUSZWICA 2011r.  4-KJ Maja Cylwik, Olga Michałkiewicz  – IV miejsce, 4xKJ Monika Kamińska, Marta Plutowska  – V miejsce, 8+KJ Malwina Rybarczyk – IV miejsce
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Eton – Anglia) 2011r.: XIV m 4-KA Kamińska Monika, Plutowska Marta.
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Racice – Czechy) 2010r.: XII m 4-KA Kamińska Monika, Plutowska Marta.
absolwenteka Natalia Madaj w Mistrzostwach Europy Seniorek (Białorus – Brześć) 2009r. zajeła III m 2x KA
absolwentka Magdalena Fularczyk w Mistrzostwach Świata Seniorów (Poznań) 2009r. zajełaI m 2x KA
udział 1 zawodniczki w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (Czechy – Racice) 2009r.: III m 8+ KB Karzyńska Anna
udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów (Austria) 2008r.: XII m 4x-KJ Karzyńska Anna
udział 4 absolwentek w Mistrzostwach Europy Seniorek (Poznań) 2007r.: V m 2-KA Korczak Magdalena i Jankowska Anna, V m 4xKA Madaj Natalia i Fularczyk Magdalena
udział 2 zawodniczek w Pucharze Europy Juniorów (Varese) 2007r.: II i IV m 2-KJ Skotnicka Ewa, Zbytek Karolina
udział 6 absolwentek w Mistrzostwach Świata do lat 23 (Strathclyde) 2007r.: II m 1xKB Madaj Natalia, III m 2xKB Fularczyk Magdalena, V m 8+KB Korczak Magdalena, Jankowska Anna, Zdrojewska Monika, Nitzler Kornelia
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Beijing) 2007r.: VI m 8+KJ Pryszmont Małgorzata i Karpowicz Anna
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata do lat 23 (Hazewinkel) 2006r. : III m 4-KB Jankowska Anna i Zdrojewska Monika
udział 3 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Amsterdam) 2006r. : I m 1xKJ Madaj Natalia, XVI m 4xKJ Pryszmont Małgorzata i Skotnicka Ewa
udział 9 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Niemcy-Brandenburg) 2005r. : V m 4xKJ Bednarek Milena i Madaj Natalia, IV m 4-KJ Jankowska Anna, VII m 8+KJ Błoch Magdalena, Korczak Magdalena, Laskowska Paulina, Nowak Ewelina
udział 1 absolwentki w Akademickich Mistrzostwach Świata (Brive) 2004r.: V m 4-KA Stupkiewicz Paulina
udział 5 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Banyoles) 2004r. : III m 8+KJ Zdrojewska Paulina, IV m 2xKJ Wojciechowska Paulina, IV m 2xKJ Fularczyk Magdalena, V m 4xKJ Jankowska Anna, V m 4xKJ Nitzler Kornelia
udział 1 zawodniczki w Mistrzostwa Świata Juniorów (Grecja-Ateny) 2003r. : VI m 4xKJ Wojciechowska Paulin
udział 1 zawodniczki w Światowych Regatach do lat 23 (Chorwacja – Zagrzeb) 2003r.: II m 2xKB Pytel Patrycja
udział 2 zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Świata (Anglia) 2002r.: III m 4-KA Bełka Aneta, Zygmunt Iwona
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Litwa- Troki) 2002r.: II m 2xKJ Fularczyk Magdalena, Pytel Patrycja
udział 1 zawodniczki w Pucharze Narodów (Genua) 2002r.: V m Madaj Agnieszka 4xKB Madaj Agnieszka
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów (Niemcy- Duisburg) 2001r.: VIII m 2xKJ Garlińska Anita, Pytel Patrycja
udział 3 zawodniczek w Pucharze Narodów (Austria- Ottensheim) 2001r.: III m 4xKB Paszkiewicz Monika, Kruszkowska Agnieszka, Świeboda Marta
udział 4 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Seniorek (Lucerna) 2001r.: V m 1xKA Tomczak Agnieszka, VIII m 2-KA Zygmunt Iwona, Bełka Aneta, VIII m 4xKA Tibinkowska Iwona
udział 1 absolwentki w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000r –  8 miejsce ( A. Tomczak )
udział 1 zawodniczki w Pucharze Narodów 2000r –  3 miejsce ( Marta Świeboda)
udział 3 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów 2000r- 8 i 5 miejsce (Patrycja Pytel, Małgorzata Garlińska)
udział 2 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1999r – 8 i 9 miejsce
udział 1 zawodniczki w Pucharze Narodów 1998r- 2 miejsce(Agnieszka Kruszkowska )
udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1998r – 8 miejsce ( Agnieszka Kruszkowska, Agnieszka Madaj )
udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1997r – – 6 miejsce ( Monika Paszkiewicz )
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów 1996r  – 1 miejsce ( Katarzyna Weinrauder, Izabela Wojtaszyk)
udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1994r  – 3 miejsce (Agnieszka Tomczak)
udział 1 zawodniczki w Mistrzostwach Świata Juniorów 1993r.  –  3 miejsce ( Agnieszka Tomczak)
udział 8 zawodniczek w Igrzyskach Olimpijskich w Seulu w 1988r – 8 miejsce ( Zyta Jarka, Grażyna Błąd )
udział 2 zawodniczek w Akademickich Mistrzostwach Świata 1983r. – 1 miejsce ( Grażyna Lech) 7 miejsce ( Ewa Obłuda)
udział 2 zawodniczek w Mistrzostwach Świata Juniorów w 1980r. – 2 miejsce ( Katarzyna Lorenz, Janc Ewelina )
udział 8 zawodniczek w Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w 1980r  – 6 miejsce ( Teresa Soroko, Ewa Lewandowska, Jolanta Modlińska, Wanda Piątkowska, Krystyna Ambros)

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

spotkanie z higienistką

Cewa nerwowa

W ramach działań profilaktycznych w klasach pierwszych i drugich odbyło się spotkanie z higienistką na temat: „Wady cewy nerwowej”. Uczniowie zdobyli wiele

hydronarracje 2a1

Hydronarracje

Od 27.05 do 8.06 2021 roku, w ramach lekcji geografii, klasy II uczestniczyły w zajęciach – „Hydronarracje” – organizowanych przez Wałeckie Centrum Kultury. W dobie światowego kryzysu wodnego temat wystawy okazał się

informacja ZS nr 1

Rekrutacja – ważne informacje

Rekrutacja odbywa się elektronicznie. Pamiętaj, że po wypełnieniu wniosku w systemie elektronicznym Nabór, należy go zapisać. W tym momencie zostanie utworzone konto

Skip to content