Obserwuj nas:

Obserwuj nas

Pierwsze miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej

W dniach 20-24 października 2008 roku na naszym boisku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych, w których walczyło pięć drużyn. Pierwsze miejsce zajęły nasze dziewczęta, które wyprzedziły reprezentantki z ZS nr 4 RCKU, ZS nr 3, II LO i ZS nr 2.

Najskuteczniejszymi zawodniczkami tego turnieju zostały: Dominika Kamińska ( kl. III e ) i Paulina Woś ( kl. III a ).

W tegorocznych rozgrywkach piłki ręcznej nie zawiedli nas także chłopcy, zajmując również I miejsce. Drugie miejsce wywalczył ZS nr 2,trzecie ZS nr 4 RCKU,  a czwarte ZS nr 3. Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Ciechoń z ZS nr 2, drugie miejsce zajął nasz uczeń Piotr Pietruszewski ( kl. III b ).

Zwycięzcy będą reprezentować nasz powiat na zawodach regionalnych, które odbędą się w marcu 2009. Życzymy im dalszych sukcesów!