informacja szkoły

Piłka Nożna – etap powiatowy

POWIATOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Stadion piłkarski przy Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Dziewczęta    23 – 27.04.2007 r.                 

D Z I E W C Z Ę T A

  • Lach Beata
  • Seweryniak Katarzyna
  • Tomaszewska Martyna
  • Ściuba Anita
  • Jastrzębowska Paulina
  • Kamińska Dominika
  • Woś Paulina
  • Worotyniec Monika
  • Repecka Martyna
  • Zaskórska Urszula
  • Kiedrowska Dorota
  • Górzyńska Sonia
  • Włodarkiewicz Ewa
  • Matuszak Justyna
  • Naskręt Dominika
  • Solińska Joanna
  • Cyruk Marianna – bramkarka

W Y N I K I  S P O T K A Ń:

  1. ZS nr 4 RCKU    –    ZS nr 2         6 : 0
  2. ZS nr 1               –    ZS nr 3         1 : 0
  3. ZS nr 1               –    ZS nr 2         2 : 0
  4. ZS nr 4 RCKU    –    II LO             3 : 4
  5. ZS nr 4 RCKU    –    ZS nr 3         4 : 0
  6. II LO                   –    ZS nr 2         6 : 0
  7. ZS nr 3               –    II LO             0 : 1
  8. ZS nr 4 RCKU    –    ZS nr 1         0 : 1
  9. ZS nr 1               –    II LO             1 : 2
  10. ZS nr 2               –    ZS nr 3         0 : 1

W ogólnej punktacji szkół:

      I m   –   II Liceum Ogólnokształcące          13 : 4

     II m  –   Zespół Szkół nr 1                                5 : 2

    III m  –  Zespół Szkół nr 4 RCKU                   13 : 5

     IV m  –  Zespół Szkół nr 3                                1 : 6

      V m  –   Zespół Szkół nr 2                                0 : 15

Nasz powiat na zawodach regionalnych reprezentować będą dziewczęta z II LO. Królem strzelców została STRZAŁKOWSKA AGNIESZKA z ZS nr4 RCKU – zdobyła 7 bramek.

C H Ł O P C Y:                                                    16 – 20.04.2007 r.

  • Karwat Piotr
  • Winiecki Damian
  • Tracz Kacper
  • Karalus Milosz
  • Kornaś Michał
  • Piasecki Maciej
  • Bezler Armin
  • Cywiński Marek
  • Klima Jacek
  • Jęcz Kamil
  • Barczak Adrian
  • Kacprzak Jakub
  • Wijatowski Adam
  • Kujawiak Piotr
  • Kowalczyk Paweł

W Y N I K I  S P O T K A Ń:

  1. ZS nr 1              –       ZS nr 3        0 : 0
  2. ZS nr 2              –       ZS nr 1        3 : 0
  3. II LO                  –       ZS nr 1        1 : 3
  4. ZS nr 4 RCKU   –       ZS nr 1        3 : 1
  5. ZS nr 2              –       ZS nr 3        1 : 1
  6. ZS nr 4 RCKU   –       ZS nr 2        0 : 1
  7. ZS nr 2              –       II LO            3 : 0
  8. ZS nr 3              –       II LO            2 : 1
  9. ZS nr 4 RCKU   –       II LO            1 : 0
  10. ZS nr 4 RCKU   –       ZS nr 3        1 : 0

W ogólnej punktacji szkół:

        I m    Zespół Szkół nr 2                          7 : 1

       II m    Zespół Szkół nr 4 RCKU               5 : 1

      III m    Zespół Szkól nr 3                          3 : 3

       IV m    Zespół Szkół nr 1                         3 : 6

        V m    II Liceum Ogólnokształcące      2 : 9

Powiat wałecki na zawodach regionalnych reprezentować będą chłopcy z ZESPOŁU SZKÓŁ nr 2. W kategorii króla strzelców został GRZEGORZ  MUZYKA – z ZS nr 2.

                                       G R A T U L U J E M Y!!!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

informacja ZS nr 1

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych Listy kandydatów zakwalifikowanych Listy kandydatów niezakwalifikowanych

informacja ZS nr 1

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Nie ma chyba nikogo, kto nie cieszyłby się z wakacji… 25 czerwca 2021 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Rozpoczęły się upragnione

Ostatnie dni w szkole…

W ostatnie dni tego roku szkolnego zawsze jest “luźniej”, co nie oznacza, że musi być nudno.  Klasa 2AB z paniami: Moniką Kulikowską i Agnieszką Starczyńską spędziła ten dzień na wesoło, grając w różne

Skip to content