PIłKA SIATKOWA – Dziewczęta w finale wojewódzkiej Licealiady

Wszyscy znający się troszkę na sporcie a na siatkówce w szczególności wiedzą, że nic tak nie cieszy jak wygrana okupiona walką do końca. Wtedy smak sukcesu doprawiony jest tym, co w sporcie najważniejsze, mianowicie zwycięstwem nad własną słabością z jednoczesnym pokonaniem przeciwnika. Smak takiego zwycięstwa, dającego  awans do finału wojewódzkiej  Licealiady w  rozgrywkach w piłce  siatkowej dziewcząt znają dziewczęta naszej szkoły.

W dniu 04.04.2008 roku odbyła się w Łobzie  Regionalna Licealiada w  piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju tym uczestniczyły następujące szkoły: ZS łobez, I LO Stargard Szczeciński, ZS nr 5 w Szczecinie i ZSP nr 1 w Drawsku Pomorskim.

W całym turnieju można było zaobserwować wiele sportowych emocji. Jednak najbardziej zacięta rywalizacja toczyła się o I miejsce z ZS nr 5 ze Szczecina a ZS nr 1 w Wałczu. Nasze dziewczęta stoczyły z nimi zacięty pojedynek a o zwycięstwie zadecydował tie-break.

Przed finałem stawiano na ZS nr 5 w Szczecinie, a tymczasem triumfowały troszkę niedoceniane nasze dziewczęta. To pierwszy awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się jeszcze w kwietniu.

                                                                            Serdecznie gratulujemy!!!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content