PIłKA SIATKOWA – Dziewczęta w finale wojewódzkiej Licealiady

Wszyscy znający się troszkę na sporcie a na siatkówce w szczególności wiedzą, że nic tak nie cieszy jak wygrana okupiona walką do końca. Wtedy smak sukcesu doprawiony jest tym, co w sporcie najważniejsze, mianowicie zwycięstwem nad własną słabością z jednoczesnym pokonaniem przeciwnika. Smak takiego zwycięstwa, dającego  awans do finału wojewódzkiej  Licealiady w  rozgrywkach w piłce  siatkowej dziewcząt znają dziewczęta naszej szkoły.

W dniu 04.04.2008 roku odbyła się w Łobzie  Regionalna Licealiada w  piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju tym uczestniczyły następujące szkoły: ZS łobez, I LO Stargard Szczeciński, ZS nr 5 w Szczecinie i ZSP nr 1 w Drawsku Pomorskim.

W całym turnieju można było zaobserwować wiele sportowych emocji. Jednak najbardziej zacięta rywalizacja toczyła się o I miejsce z ZS nr 5 ze Szczecina a ZS nr 1 w Wałczu. Nasze dziewczęta stoczyły z nimi zacięty pojedynek a o zwycięstwie zadecydował tie-break.

Przed finałem stawiano na ZS nr 5 w Szczecinie, a tymczasem triumfowały troszkę niedoceniane nasze dziewczęta. To pierwszy awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się jeszcze w kwietniu.

                                                                            Serdecznie gratulujemy!!!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wycieczka do Torunia 2021

Wycieczka do Torunia

W ostatni piątek 17 września uczniowie klas 3 naszej szkoły, pod opieką pań: J. Iwaszkiewicz, A. Kowalewskiej i B. Łosiewskiej,  wyjechali na

śniadanie integracyjne 2021

Śniadanie integracyjne

Śniadanie integracyjne to najprzyjemniejsza długa przerwa w szkole. W piątek 10 września trwała wyjątkowo długo, bo całe 30 minut. Wszyscy korzystali ze

Skip to content