informacja szkoły

Powiatowa Koszykówka Dziewcząt i Chłopców

W dniach 03-07.03.2008 roku w Zespole Szkół Miejskich nr 2 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wałeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. W rozgrywkach uczestniczyło pięć szkół.

D Z I E W C Z Ę T A

Reprezentacja szkoły:

  • Bamberska Iwona
  • Bronowicka Joanna
  • Fryc Paulina
  • Górzyńska Sonia
  • Jackowiak Małgorzata
  • Kiedrowska Dorota
  •  Krupska Monika
  • Kwiatkowska Agnieszka
  • Włodarkiewicz Ewa
  • Worotyniec Monika
  • Iwańska Katarzyna

W Y N I K I:

Zespół Szkól nr 1     –     Zespół Szkół nr 2               64  :  2

Zespół Szkół nr 4          –     II LO                                  15  :  21

Zespół Szkól nr 3          –     II LO                                  10  :  66

Zespół Szkół nr 2          –     Zespół Szkół nr 4                4  :  40                                                                                                                                                                                                                                                Zespół Zespół Szkół nr 2          –     Zespół Szkół nr 3                 9  :  13

Zespół Szkół nr 3          –     Zespół Szkół nr 4               16  :  41

Zespół Szkół nr 1     –     II LO                                   19  :  9

Zespół Szkół nr 2          –     II LO                                     0  :  2

Zespół Szkół nr 1     –     Zespół Szkół nr 3                63  :  3

Zespół Szkół nr 1     –     Zespół Szkół nr 4                31  :  18

T A B E L A:

  1. ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 1                             8  pkt        177  :  32
  2. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE      6 pkt           98  :  44
  3. ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4                             4 pkt         114  :  72
  4. ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 3                             2 pkt           42  :  179
  5. ZESPÓŁ SZKÓL nr 2                             0 pkt           15  :  119

Najlepsze zawodniczki:

  • Bamberska Iwona                   ZS nr 1           60 pkt
  • Lisek Sandra                                  II LO               52 pkt
  • Strzałkowska Agnieszka               ZS nr 4             42 pkt
  • Bronowicka Joanna                 ZS nr 1           40 pkt
  • Kwiatkowska Agnieszka        ZS nr 1           30 pkt

Dziewczęta naszej szkoły będą reprezentować powiat wałecki na zawodach regionalnych.

C H Ł O P C Y: 

  • Gwiazdowski Jakub
  • Rogosz Mateusz
  • Diwyk Karol
  • Jodłowski Ireneusz
  • Łosin Marcin
  • Moskalewicz Jakub
  • Nowak Michał
  • Karalus Miłosz
  • Barczak Adrian

W Y N I K I:

Zespół Szkół nr 1     –     Zespół Szkół nr 2              29  :  18

Zespół Szkół nr 4          –     II LO                                 15  :  51

Zespół Szkół nr 3          –     II LO                                 12  :  58

Zespół Szkół nr 2          –     Zespół Szkół  nr 4             24  :  14

Zespół Szkół nr 1     –     Zespół Szkół nr 4              29  :  24

Zespół Szkół nr 2          –     Zespół Szkół nr 3              29  :  17

Zespół Szkół nr 3          –     Zespół Szkół nr 4              17  :  23

Zespół Szkół nr 1     –     II LO                                 25  :  40

Zespół Szkół nr 2          –      II LO                                 25  :  41

Zespół Szkół nr 1     –     Zespół Szkół nr 3              30  :  14

T A B E L A: 

  1. II Liceum Ogólnokształcące         8 pkt        190  :  77
  2. Zespół Szkół nr 1                             6 pkt        113  :  96
  3. Zespół Szkół nr 2                             4 pkt         96  :  101
  4. Zespół Szkół nr 4                             4 pkt         76  :  121
  5. Zespół Szkół nr 3                             0 pkt         60  :  140

Najlepsi strzelcy:

  1. Piszczek Sebastian          II LO          53 pkt
  2. Diwyk Marcin                   II LO          43 pkt
  3. Daniel Adam                    II LO          39 pkt
  4. Podsiodło Marek             ZS nr 2        36 pkt
  5. Nicgórski Mateusz           II LO           33 pkt

Powiat wałecki reprezentować będzie zespół chłopców z II LO.

Zdjęcia z imprezy znajduja sie w galerii. Kliknij tutaj, aby przejśc do galerii

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

informacja ZS nr 1

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych Listy kandydatów zakwalifikowanych Listy kandydatów niezakwalifikowanych

informacja ZS nr 1

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Nie ma chyba nikogo, kto nie cieszyłby się z wakacji… 25 czerwca 2021 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Rozpoczęły się upragnione

Ostatnie dni w szkole…

W ostatnie dni tego roku szkolnego zawsze jest “luźniej”, co nie oznacza, że musi być nudno.  Klasa 2AB z paniami: Moniką Kulikowską i Agnieszką Starczyńską spędziła ten dzień na wesoło, grając w różne

Skip to content