informacja szkoły

Powiatowa Piłka Siatkowa Dziewcząt i Chłopców

Rywalizacja piłki siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców toczyła sięna dwóch salach sportowych w ( „ rolniku” oraz „ budowlanki” ). Zawody te odbyły się w dniach 09-13.02. 2009 roku.

Reprezentacja szkoły dziewcząt:

  • Leśniewska Natalia
  • Kujawska Anna
  • Tomaszewska Dominika
  • Worotyniec Monika
  • Woś Paulina
  • Filipiak Olga,
  • Myłek Karolina
  • Słomka Żaneta
  • Ściuba Anita
  • Trzcińska Daria
  • Stelmaszczyk Karolina
  • Wesołowska Milena.

Wyniki spotkań:

  1. ZS nr 3  –  ZS nr 2            0  :  2
  2. II LO     –  ZS nr 1           2  :  0
  3. ZS nr 1  – ZS nr 3            2  :  0
  4. ZS nr 4  –  ZS nr 2            2  :  0
  5. II LO     –  ZS nr 4            1  :  2
  6. ZS nr 1  – ZS nr 2            2  :  0
  7. ZS nr 1  – ZS nr 4            2  :  0
  8. ZS nr 3  –  II LO               0  :  2
  9. ZS nr 4  –  ZS nr 3            2  :  0
  10. ZS nr 2  –  II LO               2  :  1

Drużynowo:

  1. Zespół Szkół nr 1                     8  :  0
  2. Zespół Szkół nr 4 RCKU          6  :  3
  3. Zespół Szkół nr 2                      4  :  5
  4. II Liceum Ogólnokształcące     4  :  4
  5. Zespół Szkół nr 3                      0  :  8

Reprezentacja szkoły chłopców:

  • Malec Michał,
  • Prus Patryk,
  • Szymczak Arkadiusz,
  • Łosin Marcin
  • Moskalewicz Jakub
  • Kęska Przemysław
  • Malec Piotr
  • Fiszer Patryk
  • Szostek Przemysław
  • Rogulski Piotr
  • Michno Błażej.

Wyniki spotkań:

  1. ZS nr 1  –  ZS nr 2             0  :  2
  2. II LO     –   ZS nr 4             2  :  1
  3. ZS nr 2  –   II LO                2  :  1
  4. ZS nr 1  –  ZS nr 3             2  :  0
  5. ZS nr 4  –   ZS nr 3             0  :  2
  6. ZS nr 1  –  II LO                2  :  0
  7. ZS nr 4  –   ZS nr 1            0  :  2
  8. ZS nr 2  –   ZS nr 3             2  :  0
  9. ZS nr 3  –   II LO                2  :  0
  10. ZS nr 4  –   ZS nr 2             1  :  2

Drużynowo:

1.      Zespół Szkół nr 2

2.      Zespół Szkół nr 1

3.      Zespół Szkól nr 3

4.      II Liceum Ogólnokształcące

5.      Zespół Szkół nr 4 RCKU

Najlepszą zawodniczką turnieju została Joanna Nickowska z ZS nr 4 RCKU, a wśród chłopców Adamczewski Bartosz z ZS nr 2.  Zwycięskie drużyny reprezentować będą nasz powiat w zawodach regionalnych, które odbędą się marcu lub kwietniu.

SERDECZNIE IM GRATULUJEMY!!!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

spotkanie z higienistką

Cewa nerwowa

W ramach działań profilaktycznych w klasach pierwszych i drugich odbyło się spotkanie z higienistką na temat: „Wady cewy nerwowej”. Uczniowie zdobyli wiele

hydronarracje 2a1

Hydronarracje

Od 27.05 do 8.06 2021 roku, w ramach lekcji geografii, klasy II uczestniczyły w zajęciach – „Hydronarracje” – organizowanych przez Wałeckie Centrum Kultury. W dobie światowego kryzysu wodnego temat wystawy okazał się

informacja ZS nr 1

Rekrutacja – ważne informacje

Rekrutacja odbywa się elektronicznie. Pamiętaj, że po wypełnieniu wniosku w systemie elektronicznym Nabór, należy go zapisać. W tym momencie zostanie utworzone konto

Skip to content