informacja szkoły

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

Na dwóch salach sportowych ( RCKU oraz „budowlanki” ) toczyła się emocjonująca rywalizacja piłki siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody te odbyły się w dniach 14-18.01.2008 roku.  W obu kategoriach wygrały nasze reprezentacje.

D z i e w c z ę t a:

Reprezentacja dziewcząt:

  • Leśniewska Natalia
  • Woś Paulina
  • Podkowa Daria
  • Słodkowska Natalia
  • Grabowska Małgorzata
  • Ćwiklińska Natalia
  • Worotyniec Monika
  • Matuszewska Dominika
  • Orfin Agnieszka
  • Wesołowska Milena
  • Kujawska Anna
  • Stelmaszczyk Karolina

W Y N I K I:

ZS nr 4 RCKU     –      ZS nr 3           2  :  0

ZS nr 2               –      II LO              0  :  2

ZS nr 1             –      ZS nr 3         2  :  0

ZS nr 4 RCKU     –      ZS nr 2           2  :  0

ZS nr 4 RCKU     –      II LO              0  :  2

ZS nr 1             –      ZS nr 2         2  :  0

ZS nr 4 RCKU  –     ZS nr 1          0  :  2

ZS nr 3               –      II LO              0  :  2

ZS nr 3               –      ZS nr 2           2  :  1

II LO                 –      ZS nr 1         0  :  2

W Y N I K I   K O Ń C O W E:

I m     Zespół Szkół nr 1                      8  :  0

II m     II Liceum Ogólnokształcące           6  :  2

III m    Zespól Szkół nr 4 RCKU                 4  :  4

IV m    Zespół Szkół nr 3                           2  :  7

V m     Zespół SzkóŁ nr 2                          1  :  8

Najwszechstronniejszą zawodniczką została turnieju została Renata Zarzycka z II LO.

C H Ł O P C Y:

Reprezentacja chłopców:

  • Przygoda Piotr
  • Malec Kamil
  • Malec Michał
  • Prus Patryk
  • Szymczak Arkadiusz
  • Malec Piotr
  • Diwyk Karol
  • Łosin Marcin
  • Moskalewicz Jakub
  • Fiszer Patryk
  • Szostek Przemysław

W Y N I K I:

ZS nr 1      –      ZS nr 2                  2  :  1

II LO           –      ZS nr 4 RCKU        2  :  1

ZS nr 2       –      II LO                      0  :  2

ZS nr 1     –      ZS nr 3                   2  :  1

ZS nr 3      –      ZS nr 4 RCKU         2  :  0

ZS nr 1     –     II LO                       2  :  0

ZS nr 1     –     ZS nr 4 RCKU          2  :  1

ZS nr 2       –     ZS nr 3                    2  :  1

ZS nr 3       –     II LO                       0  :  2

ZS nr 2       –     ZS nr 4 RCKU          2  :  0

W Y N I K I  K O Ń C O W E:

I m     Zespół Szkoł nr 1                 8  :  3

II m     II Liceum Ogólnokształcące      6  :  3

III m    Zespół Szkół nr 2                      5  :  5

IV m    Zespół Szkół nr 3                      4  :  6

V m      Zespól Szkół nr 4 RCKU            2  :  8

Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń Piotr Malec.   

Reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły będzie reprezentować powiat wałecki w Regionalnych Zawodach Piłki Siatkowej.

Kliknij tutaj, aby przejść do galerii, gdzie umieszczono zdjęcia

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content