Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

Po dwóch miesiącach zasłużonego wypoczynku 1 września 2014 roku rozpoczął się kolejny rok szkolny.
Podczas inauguracji roku szkolnego pan dyrektor –Waldemar Rogulski przywitał: młodzież, nauczycieli oraz przedstawiciela starostwa – pana Jerzego Goszczyńskiego (Wicestarostę Powiatu Wałeckiego). Życzył wszystkim owocnej pracy w roku szkolnym 2014/2015. Pochwalił się również sukcesami: edukacyjnymi absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. K. Wielkiego oraz sportowymi uczniów klas Liceum Mistrzostwa Sportowego.
Pan dyrektor przypomniał, że w maju 2015 roku klasy trzecie przystąpią do matury w nowej formule. Obiecał, że szkoła dołoży wszelkich starań, aby uczniowie poradzili sobie z nowym wyzwaniem bez problemu. Podkreślił jednak, ze bez zaangażowania i pracy uczniów sukces jest niemożliwy do osiągnięcia.
Głos zabrał również pan wicestarosta, który swoje słowa przede wszystkim skierował do uczniów klas pierwszych (rozpoczynających naukę w naszej szkole), gratulując im dokonania mądrego wyboru szkoły. Życzył wszystkim osiągania wysokich wyników w nauce oraz sukcesów klasom trzecim podczas egzaminów maturalnych.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content