Zbiórka funduszy dla SDN "Uśmiech"

Świąteczne zbieranie funduszy dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia 2021 r. grupa wolontariuszy w składzie: Maja Rużanowska, Marta Juszkiewicz, Monika Wysakowska, Aneta Steinke, Julia Kałamaja, Zofia Kowalska, Alicja Pacholczak, Julia Nowalska, Klaudia Galant pod opieką pań: Moniki Kulikowskiej i Agnieszki Starczyńskiej kolejny już raz uczestniczyła w zbiórce funduszy dla SDN ,,Uśmiech’’.

W wałeckim ,,Lidlu” przez 4 godziny pomagaliśmy  klientom pakować zakupy i zachęcaliśmy do wrzucania datków do puszek. Nasze działania spotkały się z dużą aprobatą, datki były większe lub mniejsze, ale mało kto nic nie wrzucił do puszek.

Bardzo podobała się nam ta akcja, bo wiemy, że ,,Uśmiech” działa na rzecz niepełnosprawnych dzieci, a my mogliśmy im w tym dopomóc.

SZKOLNY  KLUB WOLONTARIATU

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Chłopaka w 1B

Dzień Chłopaka w 1B

20 września 2022 r. dziewczyny z klasy  1B zorganizowały słodki poczęstunek dla chłopaków w dniu ich święta. Było słodko, uroczyście i wesoło.

Zachodniopomorska Rada Olimpijska

Zachodniopomorska Rada Olimpijska

28.09. gościliśmy w naszej szkole Zachodniopomorską Radę Olimpijską z panem Prezesem Stanisławem Kopciem. W spotkaniu wzięli udział: pani Wicestarosta Powiatu Wałeckiego –

Skip to content