Zbiórka funduszy dla SDN "Uśmiech"

Świąteczne zbieranie funduszy dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia 2021 r. grupa wolontariuszy w składzie: Maja Rużanowska, Marta Juszkiewicz, Monika Wysakowska, Aneta Steinke, Julia Kałamaja, Zofia Kowalska, Alicja Pacholczak, Julia Nowalska, Klaudia Galant pod opieką pań: Moniki Kulikowskiej i Agnieszki Starczyńskiej kolejny już raz uczestniczyła w zbiórce funduszy dla SDN ,,Uśmiech’’.

W wałeckim ,,Lidlu” przez 4 godziny pomagaliśmy  klientom pakować zakupy i zachęcaliśmy do wrzucania datków do puszek. Nasze działania spotkały się z dużą aprobatą, datki były większe lub mniejsze, ale mało kto nic nie wrzucił do puszek.

Bardzo podobała się nam ta akcja, bo wiemy, że ,,Uśmiech” działa na rzecz niepełnosprawnych dzieci, a my mogliśmy im w tym dopomóc.

SZKOLNY  KLUB WOLONTARIATU

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content