Obserwuj nas:

Obserwuj nas

Zbiórka funduszy dla SDN "Uśmiech"

Świąteczne zbieranie funduszy dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia 2021 r. grupa wolontariuszy w składzie: Maja Rużanowska, Marta Juszkiewicz, Monika Wysakowska, Aneta Steinke, Julia Kałamaja, Zofia Kowalska, Alicja Pacholczak, Julia Nowalska, Klaudia Galant pod opieką pań: Moniki Kulikowskiej i Agnieszki Starczyńskiej kolejny już raz uczestniczyła w zbiórce funduszy dla SDN ,,Uśmiech’’.

W wałeckim ,,Lidlu” przez 4 godziny pomagaliśmy  klientom pakować zakupy i zachęcaliśmy do wrzucania datków do puszek. Nasze działania spotkały się z dużą aprobatą, datki były większe lub mniejsze, ale mało kto nic nie wrzucił do puszek.

Bardzo podobała się nam ta akcja, bo wiemy, że ,,Uśmiech” działa na rzecz niepełnosprawnych dzieci, a my mogliśmy im w tym dopomóc.

SZKOLNY  KLUB WOLONTARIATU

Facebook
Twitter

Przeczytaj także:

Wycieczka do Mrzeżyna 2023

Wycieczka do Mrzeżyna

30 i 31 maja klasy 2b i 2c oraz kilka osób z klas trzecich uczestniczyło w wycieczce do Mrzeżyna i Kołobrzegu. Był

W Muzeum Ziemi Wałeckiej

Wizyta w Muzeum Ziemi Wałeckiej

26 maja klasa 2 c odwiedziła wystawę ,, Tu było, tu stało…”. Z ciekawością obejrzeliśmy stare fotografie i przedmioty użytkowe z dawnego

IB w "Metalowych Inspiracjach"

Odwiedziny w „Metalowych Inspiracjach”

12 czerwca 2023 roku klasa 1B odwiedziła Lokalne Centrum Nauki  „Metalowe Inspiracje”.   Młodzież skorzystała z symulatora jazdy QS-S25 – urządzenia, które pozwala 

Skip to content