informacja szkoły

Szkolny konkurs o tytuł Mistrza Ortografii

Już po raz drugi odbył się w naszej szkole konkurs o tytuł Mistrza Ortografii. 07.03.2011  45 osób, które uzyskały najlepsze noty w swoich klasach, napisały dyktando na szczeblu szkolnym.

Najlepszą okazała się praca Kamila Żukowskiego z klasy II b. Uczeń zrobił jedynie jeden drugorzędny błąd. Uczeń na zakończenie roku szkolnego uzyska pamiątkowy dyplom i statuetkę ,, Mistrz ortografii Kazika’’.

Kamil Żukowskiwraz z czteroma innymi uczniami:

  • Martą Jabłonką kl. I b,
  • Kasią Żukowską kl. I a,
  • Patrykiem Gawrońskim kl. II c,
  • Kamilem Adamiakiem kl. I b

którzy również uzyskali wysokie noty w konkursie szkolnym,  wziął udział w konkursie ortograficznym organizowanym przez Wałeckie Centrum Kultury.

Kamilowi serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie już za rok.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content