Obserwuj nas:

Obserwuj nas

Tenis Stołowy – Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt i Chłopców

Dnia 16-17 grudnia 2008 roku w Zespole Szkół nr 4 RCKU odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Gnoińska i Martyna Repecka ( obie uczennice III a ), wśród chłopców:Roguszewski Piotr (I e), Mozelewski Rafał (III b), Iciek Bartosz (III c) i Kunda Bartłomiej (II a). Zespoły grały ze sobą systemem „ każdy z każdym” zgodnie z kalendarzem WSZS 2008/09. Najlepszą drużyną okazały się dziewczęta z ZS nr 2, drugie miejsce zajęły nasze dziewczęta, III miejsce dla ZS nr 3, IV miejsce ZS nr 4 RCKU i V miejsce II LO.

W kategorii chłopców: I miejsce zajęli chłopcy z ZS nr 4 RCKU, II miejsce nasza reprezentacja, III miejsce ZS nr 3, IV ZS nr 2.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Pobłocka z ZS nr 2, natomiast wśród chłopców został Krzysztof Michalski z ZS nr 4 RCKU.Dziewczęta z ZS nr 2   i chłopcy z ZS nr 4 RCKU będą reprezentować nasz powiat w zawodach regionalnych, które odbędą się w marcu.