informacja szkoły

To już półmetek? Połowinki klas drugich

Dopiero wchodzili do I LO, składali ślubowanie przed rozpoczęciem nauki w Kaziku, stawiali nieśmiałe pierwsze kroki wchodząc w społeczność naszej szkoły. I już półmetek. Już bliżej matury. Tradycyjna zabawa połowinkowa ma przypomnieć o upływającym czasie i zbliżaniu się do końcowego egzaminu dojrzałości.

Połowinki 2017 odbyły się 10 listopada w sali MOSiR-u. Dyrektor szkoły Waldemar Rogulski rozpoczął imprezę krótkim przemówieniem. Uczniowie bawili się świetnie. Pamiętali o swoich wychowawcach, dedykując im wybrane piosenki. Wychowawcy dawali się namówić do wspólnego tańca. Szczególnie wyróżniono nauczyciela matematyki p.Mirosławę Barwińską, która obchodziła właśnie swoje urodziny. Impreza zakończyła się 0 24 godzinie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content