informacja szkoły

Udział I LO w II Targach Edukacji i Pracy

Targi Edukacji i Pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu dnia 31 maja 2012 w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły były kolejną okazją do zaprezentowania naszej szkoły jako oferty edukacyjnej dla uczniów pragnących kontynuować naukę po ukończeniu gimnazjum. Stoisko wystawiennicze I LO im.K,Wielkiego promowało wartości, jakie nasza szkoła przekazuje od lat: wiedzę i tradycję, dlatego też stoisko ozdobione było symbolami wiedzy: dziełami Arystotelesa, leksykonami kultury i języka polskiego, eksponatami biologicznymi i geologicznymi, globusem i zabytkowymi urządzeniami z pracowni fizycznej i chemicznej. A ponieważ wiedza i tradycja to wartości bezcenne i nie podlegają dyskusji, dlatego też nasze stoisko przyciągało osoby rzeczywiście zainteresowane edukacją w naszej szkole.

Podczas Targów można było uzyskać również informacje o ofertach edukacyjnych innych szkół ponadgimnazjalnych, a także Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu, informacje o rynku pracy w regionie, kraju i zagranicą, informacje o projektach współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Stworzono także możliwość spotkania z pracodawcami.

Na zakończenie otrzymaliśmy dyplom uczestnictwa w II Targach Edukacji i Pracy oraz poproszono nas o wpis do Księgi Pamiątkowej.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Wigilia 3AB

Wigilie klasowe

Piątek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, składając nam życzenia. Wszyscy uczniowie byli

informacja ZS nr 1

Szkolny Klub Wolontariatu dla SDN „Uśmiech”

11 grudnia odbyła się zbiórka pieniędzy w “Lidlu” na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu. Miło nam poinformować, że po komisyjnym przeliczeniu

Skip to content