Witamy pierwszoklasistów

1 września naukę w naszej szkole rozpoczęli również uczniowie klas pierwszych. Mogą oni kontynuować naukę w czterech powstałych klasach (w tym dwóch matematycznych) zamiast planowanych trzech. Dzięki wielu kandydatom nabór do tych klas był udany. Zapewne wpływ na to miały również (oprócz dużych sukcesów edukacyjnych, sportowych oraz przyjaznej atmosfery, która panuje w naszej szkole) udostępnione na stronie www.ewd.edu.pl wskaźniki efektywności nauczania wyznaczone za pomocą metody edukacyjnej wartości dodanej – EWD.
Metoda EWD to zestaw technik statystycznych pozwalających oszacować wkład szkoły w końcowe wyniki egzaminacyjne.
Nasza szkoła w każdym z obszarów: przedmioty humanistyczne, przyrodnicze i matematyczne została oceniona jako szkoła sukcesu (ponadprzeciętne wyniki w skali kraju).
Uczniowie, którzy będą kształcić się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, wybrali klasy, w których przedmioty rozszerzone to: język polski i historia (IA), matematyka i fizyka (IB i IB1), biologia i chemia (IC).
Wychowawcami klas zostali: pani mgr A. Karaśkiewicz (IA), pani mgr M. Barwińska (IB), pani mgr J. Giłka (IB1), pani mgr M. Kwiatkowska (IC) oraz pan mgr J. Czaiński (IS).
Uczniom klas pierwszych życzymy szybkiego zaaklimatyzowania się w szkole, realizowania swoich planów oraz osiągania jak najlepszych wyników w nauce.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

spotkanie z higienistką

Cewa nerwowa

W ramach działań profilaktycznych w klasach pierwszych i drugich odbyło się spotkanie z higienistką na temat: „Wady cewy nerwowej”. Uczniowie zdobyli wiele

hydronarracje 2a1

Hydronarracje

Od 27.05 do 8.06 2021 roku, w ramach lekcji geografii, klasy II uczestniczyły w zajęciach – „Hydronarracje” – organizowanych przez Wałeckie Centrum Kultury. W dobie światowego kryzysu wodnego temat wystawy okazał się

informacja ZS nr 1

Rekrutacja – ważne informacje

Rekrutacja odbywa się elektronicznie. Pamiętaj, że po wypełnieniu wniosku w systemie elektronicznym Nabór, należy go zapisać. W tym momencie zostanie utworzone konto

Skip to content