Wolontariusze w BIEDRONCE

W dniu 7 grudnia 2019 r. odbyła się zbiórka pieniędzy od Klientów Sklepu „Biedronka” na Dolnym Mieście na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Niepełnosprawnych „Uśmiech” w Wałczu.

Nasi wolontariusze w składzie: Oliwia Siarnacka, Adrianna Szopińska, Martyna Arendarska, Szymon Pilarczyk, Oliwia Zaremba, Urszula Buhl, Karolina Citkiewicz, Katarzyna Białek, Jan Polak, Wiktoria Błońska, Anita Łukaszewicz, Anna Presler, Martyna Leszko,Tomasz Sobecki, Laura Gerasz pod opieką pani Moniki Kulikowskiej i Agnieszki Starczyńskiej oraz wolontariusze z SP5 pod opieką pani Łucji Maślany pakowali zakupy dla klientów i zbierali dobrowolne datki do puszek przygotowanych przez Stowarzyszenie.

 

Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom, czyli Klientom Sklepu Biedronka za hojną pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia oraz dla wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu za poświęcony wolny czas i wkład pracy na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content