informacja szkoły

Wyniki sportowe sezon 2010

30.01.2010 r.  Wrocław
XIX  Międzynarodowe  Mistrzostwa  Polski  na  Ergometrze  Wioślarskim
„ ERGOWIOSŁA  2010 „
KJ    2 m  Kamińska  Monika
KJ    6 m  Budzis  Dominika
KJ  10 m  Rybarczyk Ewelina
KJ  12 m  Hałas  Weronika
KJ  17 m  Cylwik  Maja
KJ  18 m  Podgórska  Paulina
KJ  20 m  Michałkiewicz Olga
KJ  24 m  Mikrut  Monika
KJ  25 m  Nowak  Klaudia

01-02.05.2010 r.  Poznań
Centralne  Kwalifikacyjne  Regaty  Otwarcia  Sezonu  Seniorów
1 x KJ     3 m  Kamińska  Monika
1 x KJ   20 m  Rybarczyk  Malwina
1 x KJ   22 m  Hałas  Weronika
1 x KJ   25 m  Budzis  Dominika

2 x KJ    1 m  Kamińska  Monika
2 x KJ    3 m,  6 m  Rybarczyk  Malwina
2 x KJ    3 m,  6 m  Hałas  Weronika

2 – KJ    7 m  Nowak  Klaudia
2 – KJ    7 m  Podgórska  Paulina
2 x KJ    8 m  Nowak  Klaudia
2 x KJ    8 m  Podgórska  Paulina
4 – KJ    4 m  Nowak  Klaudia
4 x KJ    1 m  Kamińska  Monika

08-09.05.2010 r.  Monachium
Międzynarodowe  Regaty  Juniorów
2 x KJ    4 m, 6 m  Kamińska  Monika

29-30.05.2010 r.  Kruszwica
Centralne  Regaty  Otwarcia  Sezonu  Juniorów
2 – KJ     2 m, 7 m  Budzis  Dominika
2 – KJ     2 m, 7 m  Nowak  Klaudia

2 x KJ    1 m  Kamińska  Monika
2 x KJ     7 m, 7 m  Hałas  Weronika
2 x KJ     7 m, 7 m  Rybarczyk  Malwina

4 – KJM   2 m  Michałkiewicz  Olga,  Mikrut  Monika,  Cylwik  Maja
4 x KJM   3 m  Michałkiewicz  Olga,  Mikrut  Monika, Cylwik  Maja
4 x KJ       1 m  Kamińska  Monika

19-20.06.2010 r.  Brno
Międzynarodowe  Regaty  Juniorów
4 x KJ    2 m, 2 m   Kamińska  Monika

26-27.06.2010 r.  Kruszwica
Centralne  Kwalifikacyjne  Regaty  Juniorów
1 x KJ    3 m, 4 m  Podgórska  Paulina

2 – KJ    2 m, 2 m  Nowak  Klaudia
2 – KJ    2 m, 2 m  Budzis  Dominika
2 x KJ    6 m, 9 m  Hałas  Weronika
2 x KJ    6 m, 9 m  Rybarczyk  Malwina
2 x KJ    2 m  Kamińska  Monika

4 – KJM    1 m  Michałkiwiecz  Olga
4 – KJM    1 m  Mikrut  Monika
4 – KJM    1 m  Cylwik  Maja

4 x KJM    1 m  Michałkiewicz  Olga
4 x KJM    1 m  Cylwik  Maja
4 x KJM    1 m  Mikrut  Monika

4 x KJ     1 m  Kamińska  Monika

15-18.07.2010 r.  Kruszwica
LXI  Mistrzostwa  Polski  Juniorów
1 x KJ     3 m   Kamińska  Monika

2 – KJ     5 m   Podgórska  Paulina
2 – KL     5 m   Rybarczyk  Malwina
2 x KJ      2 m   Kamińska  Monika

4 – KJ     1 m   Rybarczyk  Malwina
4 – KJ     1 m   Budzis  Monika
4 – KJ     1 m   Nowak  Klaudia
4 – KJ     1 m   Podgórska  Paulina

4 x KJ     2 m   Budzis  Dominika
4 x KJ     2 m   Nowak  Klaudia
4 x KJ     2 m   Hałas  Weronika

22-25.07.2010 r.  Poznań
XV  Ogólnopolska  Olimpiada  Młodzieży
4 – KJM     2 m   Michałkiewicz  Olga
4 – KJM     2 m   Mikrut  Monika
4 – KJM     2 m   Cylwik  Maja

4 x KJM     1 m   Michałkiewicz  Olga
4 x KJM     1 m   Cylwik  Maja
4 x KJM     1 m   Mikrut  Monika
04-07.08.2010 r.  Racice
Mistrzostwa  Świata  Juniorów
4 x KJ    12 m    Kamińska  Monika

11.09.2010 r.  Bydgoszcz
Mistrzostwa  Województwa.
4 x KJM      1 m   Michałkiewicz  Olga
4 x KJM      1 m   Cylwik  Maja

11-12.09.2010 r. Bydgoszcz
Eliminacje  Do  Krajów  Nadbałtyckich
1 x KJ     3 m    Kamińska  Monika
2 x KJ     1 m    Kamińska  Monika

4 – KJ     1 m    Michałkiewicz  Olga
4 – KJ     1 m    Cylwik  Maja
4 x KJ     2 m    Nowak  Klaudia
4 x KJ     2 m    Rybarczyk  Malwina

02-03.10.2010 r.  Hamburg
Mecz  Krajów  Nadbałtyckich  Baltic  Cup
2 x KJ     5 m    Kamińska  Monika
4 – KJ     3 m, 4 m    Michałkiewicz  Olga
4 – KJ     3 m, 4 m    Cylwik  Maja

09.10.2010 r. Warszawa
Długodystansowe  Mistrzostwa  Polski
4 x KJ     2 m    Nowak  Klaudia
4 x KJ     2 m    Kamińska  Monika
4 x KJ     2 m    Rybarczyk  Malwina
4 – KJ     6 m    Michałkiewicz  Olga
4 – KJ     6 m    Cylwik  Maja

23-24.10.2010 r.  Poznań
Centralne  Kontrolne  Regaty  Jesienne
1 x KJ      2 m, 3 m   Kamińska  Monika
1 x KJ     12 m, 12 m   Budzis  Dominika
1 x KJ     26 m, 29 m   Michałkiewicz  Olga
1 x KJ       6 m, 16 m   Rybarczyk  Malwina

2 – KJ     3 m, 6 m     Nowak  Klaudia
2 – KJ     7 m, 7 m     Cylwik  Maja

20.11.2010 r. Gdańsk
Gdańskie  Ergowiosła
KJ     2 m    Rybarczyk  Malwina
KJ     4 m    Kamińska  Monika

28.11.2010 r. Gdańsk
Mistrzostwa  Polski  Juniorów  Młodszych  Na  Ergometrze  Wioślarskim
KJM      2 m    Michałkiewicz  Olga
KJM      3 m    Cylwik  Maja
KJM     10 m    Bojba  Paulina
KJM     11 m    Będlin  Sandra
KJM     21 m    Górecka  Dominika
KJM     22 m    Gałas  Monika

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Szkolny Konkurs Kaligraficzny - I etap

Szkolny Konkurs Kaligraficzny

Kaligrafia, czyli sztuka pięknego pisania przeżywa dziś rozkwit. Ceni się obecnie umiejętność odręcznego ozdobnego pisania tekstów, np. zaproszeń czy życzeń. Sztuka ta

Wigilia klasowa IB

Wigilia klasowa IB

Czwartek był wyjątkowym dniem w naszej szkole. Odbyły się wigilie klasowe. Nasze wigilijne spotkanie  rozpoczął Pan Dyrektor z Panią Dyrektor, składając nam

Podsumowanie akcji "Szkoły pełne talentów"

Podsumowanie akcji „Szkoły Pełne Talentów”

W bieżącym roku szkolnym wzięliśmy udział w akcji „Szkoły Pełne Talentów”, której organizatorem była sieć sklepów „Lidl”.   Miło nam ogłosić, że  zebraliśmy

Skip to content