informacja szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne odbywające się w Zespole Szkół Nr 1 w Wałczu

Lp.

Nauczyciel

Przedmiot

rodzaj zajęć i termin spotkań

1.

Barczak Marek

wychowanie fizyczne

SKS – koszykówka   chłopców i dziewcząt – czwartek 15.00

2.

 Bartosik Przemysław

edukacja czytelnicza i   regionalna

Dyskusyjny Klub Książki   –

wtorek 9. 35

Koło regionalne –   spotkania w zależności od potrzeb – sprzątanie nagrobków, pomoc przy   konferencji, udział w spotkaniach autorskich, konkursy etc.

3.

Barwińska Mirosława

matematyka

Zajęcia rozwijające   przygotowujące do matury dla klasy IIIb – czwartek  15.00 – 16.00 oraz piątek 8.40 – 9.25

4.

Czaiński Jacek

historia

dyżur ( dla chętnych   zajęcia zarówno wyrównawcze jak i rozwijające umiejętności) – poniedziałek   15.00

5.

Dąbrowski Dariusz

fizyka

 Zajęcia dla maturzystów – wtorek   15.00 – 16.00

6.

Dzidziul Lena

j.polski

Zajęcia wyrównawcze,   poprawy i przygotowanie do

konkursów – poniedziałek   14.00

7.

Grochowicka-Polak Sylwia

j.łaciński

Koło j. łacińskiego

poniedziałek 11.35-12.20   kl. 3

środa 13.20-14.05 kl. 2

czwartek 7.45-8.30 kl. 1

8.

Iwaszkiewicz Jadwiga

szkolna gazetka „Luzik”

Koło Redakcyjne – raz w miesiącu: czwartek godz.12.30 oraz inne spotkania tematyczne i wyjazdowe

9.

Karaśkiewicz Aleksandra

j.angielski

Zajęcia z mówienia   (ćwiczenia do matury) – wtorek 15.00

10.

Kowalewska Agnieszka

j.polski

Zajęcia wyrównawcze bądź poszerzające wiedzę –  środa 15.00 –   16.30

11.

Monika Kulikowska

j.polski

Zajęcia wyrównawcze, poprawy i przygotowanie do konkursów – czwartek 15.00

12.

Kwiatkowska Mariola

biologia

Zajęcia  wyrównawcze i rozwijające zainteresowania   – poniedziałek 15.00 klasy III i czwartek 15.00 klasy II

13.

Łuszczyk Beata

matematyka

Zajęcia uzupełniające z   matematyki dla klasy IIIa –  czwartek   15.00 – 16.00

Zajęcia „Powtarzamy   do matury matematykę z zakresu rozszerzonego” –  piątek 7.45 – 9.25

14.

Nazarek Małgorzata

wychowanie fizyczne

SKS= piłka siatkowa   dziewcząt i chłopców – wtorek 15.00 -16.30

15.

Julita Niemyńska-Klimont

j.angielski

Zajęcia wyrównawcze, poprawy, konsultacje indywidualne   – środa 14.05

16.

Promińska Marzena

j.angielski

FCE zajęcia rozwijające   zainteresowania – poniedziałek 15.00 – 15.45

Zajęcia wyrównawcze –   czwartek 15.00 – 15.45

17.

Romaniuk Jerzy

historia

Wtorek 15.00

18.

Szymczyk Renata

chemia

 Zajęcia dodatkowe dla maturzystów   klasa IIIc- wtorek 13.15 – 15.00

Zajęcia rozwijające   uzdolnienia dla kl. II c – środa 15.00 – 16.00

Konsultacje indywidualne   (wszystkie klasy) – czwartek 15.00   – 16.00

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

informacja ZS nr 1

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych Listy kandydatów zakwalifikowanych Listy kandydatów niezakwalifikowanych

informacja ZS nr 1

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Nie ma chyba nikogo, kto nie cieszyłby się z wakacji… 25 czerwca 2021 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Rozpoczęły się upragnione

Ostatnie dni w szkole…

W ostatnie dni tego roku szkolnego zawsze jest “luźniej”, co nie oznacza, że musi być nudno.  Klasa 2AB z paniami: Moniką Kulikowską i Agnieszką Starczyńską spędziła ten dzień na wesoło, grając w różne

Skip to content