informacja szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne odbywające się w Zespole Szkół Nr 1 w Wałczu

Lp.

Nauczyciel

Przedmiot

rodzaj zajęć i termin spotkań

1.

Barczak Marek

wychowanie fizyczne

SKS – koszykówka   chłopców i dziewcząt – czwartek 15.00

2.

 Bartosik Przemysław

edukacja czytelnicza i   regionalna

Dyskusyjny Klub Książki   –

wtorek 9. 35

Koło regionalne –   spotkania w zależności od potrzeb – sprzątanie nagrobków, pomoc przy   konferencji, udział w spotkaniach autorskich, konkursy etc.

3.

Barwińska Mirosława

matematyka

Zajęcia rozwijające   przygotowujące do matury dla klasy IIIb – czwartek  15.00 – 16.00 oraz piątek 8.40 – 9.25

4.

Czaiński Jacek

historia

dyżur ( dla chętnych   zajęcia zarówno wyrównawcze jak i rozwijające umiejętności) – poniedziałek   15.00

5.

Dąbrowski Dariusz

fizyka

 Zajęcia dla maturzystów – wtorek   15.00 – 16.00

6.

Dzidziul Lena

j.polski

Zajęcia wyrównawcze,   poprawy i przygotowanie do

konkursów – poniedziałek   14.00

7.

Grochowicka-Polak Sylwia

j.łaciński

Koło j. łacińskiego

poniedziałek 11.35-12.20   kl. 3

środa 13.20-14.05 kl. 2

czwartek 7.45-8.30 kl. 1

8.

Iwaszkiewicz Jadwiga

szkolna gazetka „Luzik”

Koło Redakcyjne – raz w miesiącu: czwartek godz.12.30 oraz inne spotkania tematyczne i wyjazdowe

9.

Karaśkiewicz Aleksandra

j.angielski

Zajęcia z mówienia   (ćwiczenia do matury) – wtorek 15.00

10.

Kowalewska Agnieszka

j.polski

Zajęcia wyrównawcze bądź poszerzające wiedzę –  środa 15.00 –   16.30

11.

Monika Kulikowska

j.polski

Zajęcia wyrównawcze, poprawy i przygotowanie do konkursów – czwartek 15.00

12.

Kwiatkowska Mariola

biologia

Zajęcia  wyrównawcze i rozwijające zainteresowania   – poniedziałek 15.00 klasy III i czwartek 15.00 klasy II

13.

Łuszczyk Beata

matematyka

Zajęcia uzupełniające z   matematyki dla klasy IIIa –  czwartek   15.00 – 16.00

Zajęcia „Powtarzamy   do matury matematykę z zakresu rozszerzonego” –  piątek 7.45 – 9.25

14.

Nazarek Małgorzata

wychowanie fizyczne

SKS= piłka siatkowa   dziewcząt i chłopców – wtorek 15.00 -16.30

15.

Julita Niemyńska-Klimont

j.angielski

Zajęcia wyrównawcze, poprawy, konsultacje indywidualne   – środa 14.05

16.

Promińska Marzena

j.angielski

FCE zajęcia rozwijające   zainteresowania – poniedziałek 15.00 – 15.45

Zajęcia wyrównawcze –   czwartek 15.00 – 15.45

17.

Romaniuk Jerzy

historia

Wtorek 15.00

18.

Szymczyk Renata

chemia

 Zajęcia dodatkowe dla maturzystów   klasa IIIc- wtorek 13.15 – 15.00

Zajęcia rozwijające   uzdolnienia dla kl. II c – środa 15.00 – 16.00

Konsultacje indywidualne   (wszystkie klasy) – czwartek 15.00   – 16.00

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

komu Nobla - głosowanie

Komu Nagroda Nobla z literatury ?

Tydzień Noblowski dobiegł końca, nagrody z medycyny, fizyki, chemii, literatury zostały już przyznane. W naszej szkole 7 października, zanim Komisja Szwedzka ogłosiła

Dzień Seniora

Dzień Seniora

7 października br. 6 wolontariuszy, w składzie: Julia Kałamaja z klasy 3C1, Katarzyna Tyloch z 3B1 oraz dziewczyny z klasy 1C: Inga

Wycieczka do Torunia 2021

Wycieczka do Torunia

W ostatni piątek 17 września uczniowie klas 3 naszej szkoły, pod opieką pań: J. Iwaszkiewicz, A. Kowalewskiej i B. Łosiewskiej,  wyjechali na

Skip to content