informacja szkoły

ZAWODY SPORTOWE

Zawody Sportowe Licealiada 2013/2014

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE  STADION MIEJSKI WAŁCZ 04.10.2013

Skład Drużyny

Dziewczęta;

  1. Małyszka Aleksandra
  2. Paszek Paulina
  3. Iskrzycka Justyna
  4. Leśniewska Karolina
  5. Prokop Natalia
  6. Lis Julia
  7. Szewczyk Katarzyna
  8. Pilarz Ewelina
  9. Piast Malwina
  10. Stacewicz Dominika
  11. Tchórz Ilona

Klasyfikacja szkół

I m Zespół Szkół nr 1

II m ZS nr 4 RCKU

III m II LO

IV m ZS nr 2

V m ZS nr 3

Chłopcy:

  1. Barniak Tomasz
  2. Gola Tobiasz
  3. Mikołajewicz Tomasz
  4. Przypadło Marcin
  5. Kitewski Aleksander
  6. Klimca Kamil
  7. Popławski Dominik
  8. Hołdak Marcel
  9. Plaza Dionizy
  10. Gola Jakub
  11. Kisielnicki Piotr
  12. Szkutnik Mateusz
  13. Tomaszewski Konrad

Klasyfikacja szkół

I m Zespół Szkół nr 1

II m ZS nr 2

IIIm ZS nr 4 RCKU

IV m ZS nr 3

V m II LO

FINAŁ WOJEWÓDZKI SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE TYCHOWO 17.10.2013

Dziewczęta w składzie

  1. Małyszka Aleksandra
  2. Paszek Paulina
  3. Iskrzycka Justyna
  4. Leśniewska Karolina
  5. Prokop Natalia
  6. Lis Julia
  7. Szewczyk Katarzyna
  8. Pilarz Ewelina
  9. Piast Malwina
  10. Stacewicz Dominika
  11. Tchórz Ilona

Dziewczęta zajęły 9 miejsce, chłopcy uplasowali się na miejscu 10.

Chłopcy:

  1. Barniak Tomasz
  2. Gola Tobiasz
  3. Mikołajewicz Tomasz
  4. Przypadło Marcin
  5. Kitewski Aleksander
  6. Klimca Kamil
  7. Popławski Dominik
  8. Hołdak Marcel
  9. Plaza Dionizy
  10. Gola Jakub
  11. Kisielnicki Piotr
  12. Szkutnik Mateusz
  13. Tomaszewski Konrad

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 16-17.12.2013

Dziewczęta

  1. Smolarek Katarzyna
  2. Kondarewicz Grażyna
  3. Pawlak Katarzyna

Klasyfikacja szkół

I m ZS nr 2

II m ZS nr1

III m ZS nr4 RCKU

IV mZS nr 3

Chłopcy

  1. Tomaszewski Konrad
  2. Jaszczyk Maciej
  3. Olczak Michał
  4. Kasiński Kamil

Klasyfikacja szkół

I m II LO

II m ZS nr4 RCKU

III m ZS nr3

IVm ZS nr 2

V m ZS nr 1

POWIATOWA KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW 13.02.2014

Skład drużyny

  1. Franaszek Igor
  2. Spychalski Kamil
  3. Gątarek Krystian
  4. Szkutnik Mateusz
  5. Kuternowski Filip
  6. Franaszek Grzegorz
  7. Kulpa Arkadiusz

 Klasyfikacja szkół

Im ZS nr 2

IIm ZS nr 4 RCKU

IIIm ZS nr 1

IVm ZS nr 3

Vm II LO

POWIATOWA KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT 04.03.2014

Skład drużyny

  1. Kociuba Klaudia
  2. Nyl Dominika
  3. Juszkiewicz Anna
  4. Subocz Maria
  5. Śmigiel Barbara
  6. Kowalczyk Alicja
  7. Suchan Katarzyna
  8. Walnicka Martyna
  9. Janas Magdalena
  10. Wypych Dominika
  11. Rogosz Monika

Klasyfikacja Szkół

Im II LO

II m ZS nr 1

III m ZS nr 4 RCKU

IV m ZS nr2

V m ZS nr 3

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 06.02.2014

DZIEWCZĘTA

  1. Nyl Dominika
  2. Ciupa Monika
  3. Kopeć Dominika
  4. Tomaszewska Kamila
  5. Sobolewska Klaudia
  6. Bankiewicz Paulina
  7. Kondarewicz Grażyna
  8. Kulikowska Maja
  9. Gala Dominika

Klasyfikacja szkół

Im ZS nr 4 RCKU

II m ZS nr 1

III m II LO

IV m ZS nr 3

V m ZS nr 2

CHŁOPCY

  1. Grzeszczyk Artur
  2. Filipiak Piotr
  3. Wicher Jakub
  4. Antosz Jakub
  5. Szkutnik Mateusz
  6. Graczyk Albert
  7. Lempek Mateusz
  8. Załęski Hubert
  9. Wojtiuk Michał

Klasyfikacja szkół

I m II LO

II m ZS nr 2

III m ZS nr 4 RCKU

IV m ZS nr 3

V m ZS nr 1

POWIATOWA LICEALIADA W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT 15.04.2014

DZIEWCZĘTA

  1. Kondarewicz Grażyna
  2. Smolarek Katarzyna
  3. Sobolewska Klaudia
  4. Śmigiel Barbara
  5. Walnicka Martyna
  6. Lewandowska Adrianna
  7. Siutkowska Izabela
  8. Kawczyńska Katarzyna
  9. Kur Aleksandra
  10. Bankiewicz Paulina
  11. Gruchot Klaudia
  12. Skorupa Anita

Klasyfikacja szkół

I m ZS nr 3

II m ZS nr 2

III m ZS nr 4 RCKU

IV m II LO

V m ZS nr 1

POWIATOWA LICEALIADA W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW 29.04.2014

CHŁOPCY

  1. Sankowski Kevin
  2. Pauter Wiktor
  3. Szkutnik Mateusz
  4. Jaskulski Tomasz
  5. Tomaszewski Konrad
  6. Załęski Konrad
  7. Pisarski Daniel
  8. Kęsik Mateusz
  9. Wojciechowski Arkadiusz
  10. Dollicher Kamil

Klasyfikacja szkół

I m ZS nr 2

II m ZS nr 4 RCKU

III m ZS nr 1

IV m ZS nr 3

V m II LO

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Ostatnie dni w szkole…

W ostatnie dni tego roku szkolnego zawsze jest “luźniej”, co nie oznacza, że musi być nudno.  Klasa 2AB z paniami: Moniką Kulikowską i Agnieszką Starczyńską spędziła ten dzień na wesoło, grając w różne

Metalowe Inspiracje - Krystian i Maciej

Metalowe Inspiracje

2C1 była 22.06.2021r. na warsztatach – „Metalowe Inspiracje” w Lokalnym Centrum Nauki. Były  stymulatory oraz świetna zabawa z elementami programowania. Krystian Brosz

spotkanie z higienistką

Cewa nerwowa

W ramach działań profilaktycznych w klasach pierwszych i drugich odbyło się spotkanie z higienistką na temat: „Wady cewy nerwowej”. Uczniowie zdobyli wiele

Skip to content