Konkurs Języka Angielskiego

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Języka Angielskiego  (26.11.2020 r. godz. 13:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Kijak Vera Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Klim Aureliusz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 3. Kurzak Dominik Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela […]

Konkurs Biologiczny

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Biologicznego  (26.11.2020 r. godz. 10:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Wyrzykowska Matylda Maria Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Niewulska Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 3. Radkiewicz Marta Kamila Szkoła Podstawowa nr 2 im. […]

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie  (27.11.2020 r. godz. 13:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Sitkowska Maria Marcelina Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu 2. Biela Lena Blanka Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu 3. Łożecki Jakub Szkoła Podstawowa nr […]

Konkurs Fizyczny

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Fizycznego  (27.11.2020 r. godz. 10:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Klim Aureliusz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Terlecka Jagoda Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu 3. Radzik Ryszard Michał Szkoła Podstawowa nr 5 im. […]

Konkurs Geograficzny

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Geograficznego  (25.11.2020 r. godz. 13:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Krzyżewski Miłosz Grzegorz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Nyl Julia Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 3. Polaczek Jakub Szkoła Podstawowa Nr 1 im. […]

Konkurs Chemiczny

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Chemicznego  (25.11.2020 r. godz. 10:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Michalska Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Żużewicz Dawid Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 3. Rodak Natalia Sandra Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich […]

Konkurs Języka Niemieckiego

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Języka Niemieckiego (24.11.2020 r. godz. 13:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Rylska Natalia Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Böheim Sara Maria Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu 3. Ashier Nils Jamal Szkoła Podstawowa w […]

Konkurs Historyczny

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Historycznego (24.11.2020 r. godz. 10:00) Lp Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Gwozdecki Jan Paweł Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana w Wałczu 2. Kabatek Kajetan Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu 3. Nowacki Jakub Szkoła Podstawowa nr 4 im. […]

Konkurs Matematyczny

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Matematycznego (23.11.2020 r. godz. 13:00) L.p Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Wyrzykowska Matylda Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Kawczyński Adam Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 3. Dobrowolski Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 2 im. Roberta Schumana […]

Konkurs Języka Polskiego

informacja szkoły

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu rejonowego Konkursu Języka Polskiego (23.11.2020 r. godz. 10:00) L.p Nazwisko ucznia Imię/imiona ucznia Nazwa szkoły ucznia 1. Niewulska Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 2. Klim Aureliusz Hubert Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu 3. Gmurek Dominika Justyna Szkoła Podstawowa nr 2 […]