Dzień Kobiet

Ósmego marca, jak co roku, obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nasza szkoła również zaangażowała się w to święto. Uczniowie płci męskiej wykazali się inicjatywą i zaskoczyli swoje koleżanki, wręczając im symboliczne kwiatki. Nie zabrakło również rozmaitych życzeń, składanych wprost, a także wyświetlonych na szkolnym telebimie.

Nie zapomniano także o „szczęśliwym numerku”, który w tym dniu przypadł wszystkim dziewczynom. Prócz tego można było podziwiać tematyczną gazetkę samorządu uczniowskiego, zdobiącą korytarz, która przypominała wszystkim o szczególnej dacie, jaką jest właśnie dzień 8 marca.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

 24 czerwca zakończył się rok szkolny 2021/2022. Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnych klas i życzymy radosnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Wycieczka do Rogalina 2022 - klasy I a,b,c

Wycieczka do Rogalina

Czerwiec to miesiąc szkolnych wycieczek. Klasy pierwsze 1a, 1b , 1c wzięły udział w wycieczce do Rogalina. Celem wyjazdu było zwiedzanie Pałacu

Konkurs Logiczny

Wyniki Konkursu Logicznego

Miło nam jest ogłosić wyniki Konkursu Logicznego, w którym  Laureatką Etapu Szkolnego została Natalia Redutko z klasy 2C.              Serdecznie gratulujemy   Zespół nauczycieli

Skip to content