I MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU

12.04.2005 r. odbyły się I MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH na krytej pływalni ,,DELFIN”-COS-OPO „BUKOWINA” WAŁCZ.

D Z I E W C Z Ę T A:

50 m  styl grzbietowy
I m  Martyna Wilczyńska        II LO          40,64
II m  Anna Drożdżal              ZS nr 1       57,90
III m  Malwina Stępień          ZS nr 3         1’ 29

50 m  styl klasyczny
I m  Monika Bronowicka            II LO           49,35
II m  Natalia Matuszewska       ZS nr 1        52,86
III m  Magdalena Korpus         ZS nr 3       1’07,13

50 m  styl dowolny
I m  Katarzyna Spurek               ZS nr 1           31,04
II m  Dominika Krawczyk            ZS nr 2           46,76
III m  Izabela Borowiec               II LO             47,59
 
Sztafeta 4 x 50 m styl zmienny
I m    Zespół Szkół nr 1                             3’00,16
II m   II Liceum Ogólnokształcące             3’22,58
III m  Zespół Szkół nr 4                             5’14,82

Punktacja drużynowa dziewcząt
I m   Zespół Szkół nr 1                             20 pkt
II m  II Liceum Ogólnokształcące            19 pkt
III m  Zespół Szkół nr 3                             6 pkt
           Zespół Szkół nr 2                            6 pkt
IV m  Zespół Szkół nr 4                             5 pkt

 C H Ł O P C Y


 


50 m styl grzbietowy
I m    Rafał Piątek                 ZS nr 1          40,43
II m  Tomasz Utkowski         II LO              40,60
III m  Maciej Pózniak           ZS nr 2            49,65

50 m styl klasyczny
I m     Damian Gawra                 II LO               39,08
II m   Maciej Sawicki                 ZS nr 4             40,60
III m  Rafał Jackowiak              ZS nr 1             41,46
 
50 m styl motylkowy
I m     Michał Chicewicz               ZS nr 4             37,60
II m    Karol Noga                         II LO                38,47
III m   Marcin Janusz                   ZS nr 2             45,09
 
50 m styl dowolny
I m      Michał Nowakowski             ZS nr 1            29,53
II m     Rafał Przytuła                      II LO             31,24
III m   Marek Hermanowicz           ZS nr 2            34,54 

sztafeta  4 x 50 m  styl zmienny
I m    II Liceum Ogólnokształcące             2’34,09
II m   Zespół Szkół nr 1                            2’36,57
III m  Zespół Szkół nr 2

Punktacja drużynowa chłopców
I m      II Liceum Ogólnokształcące            24 pkt
II m     Zespół Szkół nr 1                             19 pkt
III m    Zespół Szkół nr 2                             14 pkt
IV m    Zespół Szkół nr 4                             12 pkt

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ

I m      II Liceum Ogólnokształcące         43 pkt
II m     Zespół Szkół nr 1                              39 pkt 
III m   Zespół Szkół nr 2                              20 pkt
IV m    Zespół Szkół nr 4                              17 pkt
V m      Zespół Szkół nr 3                               6 pkt  

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content