IV Powiatowa Olimpiada w Lekkoatletyce

K O M U N I K A T
Z IV POWIATOWEJ OLIMPIADY
W LEKKOATLETYCE w ramach LICEALIADY
Wałcz   19.05.2005 r.

          100 m


 I m     Miłosz Sandra                    13.20 sek.
IV m     Kędzior Alicja                     14.50 sek. 

          200 m


  I m     Miłosz Sandra                    29.20 sek. 

          400 m


  I m     Spurek Katarzyna         1’08.00
III m     Malek Natalia              1’13.00

          800 m


   I m     Pawełczak Sandra       2’45.00
III m     Kamińska Izabela       3’08.00 

          4 x 100 m


   I m        Zespół Szkół nr 1         57.60 sek. 

          Pchnięcie kulą


  I m      Cywińska Natalia           9.38 m
  V m      Kowalska Marlena        7.96 m

          Rzut oszczepem


   I m     Cierpisz Małgorzata            25.95 m
III m     Krukowska Magdalena       21.58 m

          Skok w dal


III m     Malek Natalia              4.03 m
 V m      Karczewska Ewa         3.91 m          

          Skok wzwyż


   I m     Kołodziejska Amelia           130 cm
 II m     Bruzik Natalia                    130 cm 

          W ogólnej klasyfikacji dziewcząt:


   I m     Zespół Szkół nr 1                      125 pkt
 II m     Zespół Szkół nr 4                       96 pkt
III m    II Liceum Ogólnokształcące     61 pkt
IV m     Zespół Szkół nr 2                      44 pkt
 V m     Zespół Szkół nr 3                      10 pkt 

          C H Ł O P C Y:


     100 m


   I m    Mleczko Przemysław             12.00 sek.
 II m     Dudziński Artur                   12.00 sek.

     200 m


 II m     Nowicki Łukasz                  25.60 sek.
IV m     Wożnica Dariusz               26.70 sek.

     400 m


   I m     Mendalka Kamil               55.60 sek.
IV m     Urbaniak Dariusz            59.00 sek.

     1500 m


   I m     Osiurak Sebastian            4’40.00
 II m     Jackowiak Rafał               4’40.05

     4 x 100 m


   I m     Zespół Szkół nr 1           49.60 sek.

     Pchnięcie kulą


   I m     Milkiewicz Arkadiusz         13.20 m
VI m     Grycz Remigiusz                  9.64 m

     Rzut oszczepem


   I m     Milkiewicz Arkadiusz         40.30 m
IX m     Mikołajewicz Kamil           26.38 m

     Skok w dal


   I m     Dudziński Artur              6.00 m
 II m     Manicz Łukasz                5.44 m

     Skok wzwyż


 V m     Szwiec Michał              165 cm
VI m    Chilicki Damian          160 cm

     W ogólnej klasyfikacji chłopców:


   I m     Zespół Szkół nr 1                         121 pkt
 II m     Zespół Szkół nr 4                           87 pkt
III m    Zespół Szkół nr 2                           67 pkt
IV m    II Liceum Ogólnokształcące         66 pkt
 V m     Zespół Szkół nr 3                          15 pkt 

W OGÓLNEJ KLASYFIKACJI SZKÓŁ:


   I miejsce   Zespół Szkół nr 1                    246 pkt
 II miejsce   Zespół Szkół nr 4                    183 pkt
III miejsce  II Liceum Ogólnokształcące  127 pkt
IV miejsce   Zespół Szkół nr 2                   111 pkt
 V miejsce   Zespół Szkół nr 3                    25 pkt              

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Przeczytaj także:

Dzień Białej Laski

Dzień Białej Laski

15 października Szkolne Koło Wolontariatu uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez Polski Związek Niewidomych. Z okazji obchodów Dnia Białej Laski, które miały miejsce

Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczne święto Edukacji Narodowej w naszej szkole-zupełnie inaczej. Zamiast akademii- zamiana ról- uczniowie stali się nauczycielami, a nauczyciele uczniami. Odwrócenie sytuacji na

Skip to content